Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek már nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret? Vagy lehet, hogy megcsal? :S

Figyelt kérdés

A párommal 1éve vagyunk együtt.Én egy olyan csaj vagyok,aki tele van szeretettel(mintha csak egy szeretet bomba lennék), folyton ölelgetném,puszilgatnám,csókolgatnám,vagy csak fognám a kezét, hogy érezzem a közelségét.Előtte ő is ilyen volt és viszonozta is ezt,de mióta dolgozni van ezen az "új" munkahelyén és nem látom minden nap,sőt van hogy 1-2hétig nem látom ez megváltozott. (hozzáteszem,az elején mikor még ott volt ugyan úgy tudott szeretgetni...)


Tehát azóta mintha valami megváltozott volna...


Nem ölelget annyit,folyton összeveszünk minden kis apróságon,és miután végez este a munkával,nem felhív egyből mint eddig,hanem van, hogy 2-3óra múlva. Azt mondja,hogy mert utána még elmegy vesz kaját,és elvégzi a dolgait.Kitakarít a szállón a szobájában,stb...

Most pedig mikor hazajött,szerettem volna,hogy kicsit foglalkozzunk egymással(egy kis szeretkezés) és nem volt hozzá kedve.Ő csak annyit akart,hogy gyorsan verjem ki és kész...Eddig ilyen SOHA NEM VOLT,HOGY AHHOZ NE LEGYEN KEDVE!!!


Szerintetek már nem szeret annyira,vagy megcsal?


Tegnap viszont elmentünk kicsit kirándulgatni és annyira jó volt az egész.Eljegyzési gyűrűket nézegettünk stb...és mikor minden olyan jó,annyit beszélünk arról,hogy milyen jó lenne már ha a felesége lennék,együtt élnénk...

Ma pedig mikor hívtam telefonon szinte rám szólva vette fel a telefont,hogy "mamánál vagyok,most nem érek rá"!!mintha nekem azt tudnom kellett volna,mikor nem is mondta, hogy menni fog...


Szerintetek ez mind miért lehet?:((

18/L


2012. aug. 5. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
megcsal
2012. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a munkája, és az egészséges külvilág miatt visszazökkent az elméje normális szintre.

Amiről te írsz, az egy degenerált majomszeretet.

Bonobói csimpánzoknál írtak le ilyen viselkedést.


Nem ártana felnőni, és valóságos értékrendet magadra szedned, mert ezzel senkinél nem fogsz sokra menni.

2012. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
megcsal, sajnálom
2012. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ne haragudj,de úgy volt,hogy ma is jön át 3körül én elterveztem h csinálok neki vmi kaját,aztán csomó gyertyát raktam ki,hogy na majd romantikázunk utána kicsit,erre benyögte,hogy lehet csak 5-6körül tud jönni,mert jön egy rokona és vele mindenképp beszélnie kell,aztán csináljak meg neki egy szívességet(ezt nem taglalnám,hogy mi)és rájöttem,hogy az én romantikázásomra már nem fog idő maradni...vagyis úszott a főzés,úszott a gyertyafényes szeretkezés,mert utána segítenem kéne neki valamiben...

Ez normális?

2012. aug. 5. 16:04
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy megcsalna,az élet nem csak szeretkezésből és szerelemből áll.Én se tudnám elviselni a te viselkedésed.

Vegyél vissza mert el fogod veszíteni.

2012. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csak tudod nehéz ebből visszavenni,amihez ő is hozzá szokatott... Eddig ő is ilyen volt velem.Nem tudom mi változhatott...és persze,hogy nem szerelemből és szeretkezésből áll minden.De amikor nem látom 2hétig és hazajön 3napra,abból az egyik nap azért jó lenne ha az is bele férne...
2012. aug. 5. 16:08
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben igazad van,ha két hét után nem kívánja veled a szexet,akkor ott mát tényleg gond lehet.
2012. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ja plusz ezt a pharmatex tablettát használjuk védekezés képpen és mikor akartam,azt mondta, hogy neki nincs kedve kimenni,mert a kocsiban van.(tart egyet a kocsiban is meg a szobájában is),csak érdekes módon,ami a szobában volt elhasználtunk előző alkalommal,akkor is már csak egy darab volt benne,amin én szintén csodálkoztam,mert valahogy többre emlékeztem...
2012. aug. 5. 16:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Hagyd el!azt histrm megcsal.az en exemmel ugyanez volt en is ilyen voltam mint te aztan mikor uj munkahelye lett megvaltozott teljesen mas lett neg mintha szerelmes lett volna abba a helybe szabad idrjrben is ott volt stb aztan kidibott pedig en is romantikaztam programok szeretgettem hu voltam stb o meg hmm csak ugy dobott.sztem hagyd el es foglalkozz magaddal inkabb.
2012. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gondolod,hogy más lánnyal használta el?Lehet ,hogy ezért mondta ,hogy csak verd ki neki,mert lebukott volna?

Egyébként a pharmatex nem túl biztonságos.Inkább gumi.

2012. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!