Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Megcsal?

Figyelt kérdés
Barátommal már 7 hónapja együtt vagyunk és az utóbbi időkben sokat veszekedünk. A nagynénjével nagyon jó a kapcsolatunk, szinte mindennap beszélünk. Aztán ma mondta hogy átment a barátomhoz egy lány amiről én nem tudtam, és nem is ismerem. Azt hittem hogy csak hülyéskedni akar velem a nagynénje de hogy biztos legyek benne hogy mi is van valójában felléptem barátom fb-jére és ott olvastam hogy tényleg át ment hozzá meg rákérdezett a csaj hogy én ott vagyok-e mert tud róla hogy együtt vagyunk. De mikor a barátommal együtt vagyunk akkor minden olyan mint régen, nem veszekszünk. Ez a 7 hónap alatt most vagyok először féltékeny és kételkedek benne hogy mindig igazat mond nekem, mert már mondta sokszor hogy velem akarja leélni az életét, de már nem tudom mit higyjek el és mit ne. Én 16L barátom 17F

#xrtczvunim
2012. okt. 16. 19:22
 1/4 mirror06 ***** válasza:
Beszéljétek meg. Nekem is gyanús lenne. Ez még egészséges féltékenység.
2012. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi célból ment át azt nem írta? Meg kije neki ez a lány?
2012. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok hogy valami régi ismerőse mert egy általánosba jártak de hogy milyen célból azt sajnos nem írta
2012. okt. 16. 19:37
 4/4 anonim válasza:

Beléptél barátod FB profiljába? Ő tud erről? Egyébként valóban gyanús, próbáld meg vele megbeszélni, nem feltétlenül van baj, ne gyanúsítsd azért rögtön.


De azt pl. ne hidd el, hogy együtt élitek le az életeteket. Nagy ritkán előfordul ez még a XXI. században, de ahogy olvasom, ti már a Facebookon szocializálódott fiatalság vagytok, és még csak 16-17 évesek. Lesz még jó pár partneretek, mire kiköttök a végleges mellett. De persze éljétek meg "az egyetlenként", csak ne higgy benne vakon.

2012. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!