Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megöl a féltékenység! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöl a féltékenység! Ti mit szóltok, igazam van?

Figyelt kérdés
Pasim találkozik az egyik régebbi csaj barátjával, kettesben(!) a hétvégén! Irtó féltékeny vagyok, el is mondtam neki, de azt válaszolta, hogy ne hisztizzek már. Szerintetek jogos a féltékenység?

2012. okt. 17. 23:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10-es válaszadó: Teljesen egyetértek veled, egy dologban azonban nem teljesen. Sajnos az én családomban nem is egy olyan eset volt (jelenleg is fennáll ilyenre példa), amikor a másik fél nagyon jól tudta kivel és hol van a párja, de azt mégsem tudta/ tudja hogy megcsalja. Tudja az egész család, csak épp az érintett nem (hozzáteszem,a jelenlegi helyzetben a "sértett" fél magához láncolja a házastársát, így magának köszönheti, tehát nem árult neki a másik fél zsákbamacskát, mégsem tud a szeretőről). És sajnos az ismerőseim közt is tudok erre példát. Oda kell figyelni nagyon. Én elítélem a megcsalást, de sajnos sokak eléggé rafináltak és könnyen átverik a párjukat. Ezen az oldalon is sok olyan ember ír, aki megcsalja a párját és szerencsétlennek halvány fogalma sincs róla. Sokszor az ember orra előtt csinálják.
2012. okt. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Vannak lány ismerőseim és ha velem szeretne valamit megbeszélni az egyikük, akkor kettesben találkoznánk. Ha nem ismeri még a barátnőmet és pl. éppen a válásáról akar beszélni, akkor a barátnőmnek semmi keresnivalója nincs ott.
2012. okt. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet hogy én vagyok csak ilyen, de ha a párom más nővel sutyorog meg lelkizik, akkor menjen a sunyiba. Beszélgessen, de ne lelkizzen. Ha valakinek erre van ideje munka meg család mellett, ott bajok vannak.
2012. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.


Árulja már el valaki, hogy ha valaki jó kapcsolatban él, akkor miért gond, ha van az ellenkező nemből olyan barátja, aki neki önti ki a szívét, és nincs szüksége harmadik félre közben?


Nem megcsalásról beszélek, csak normális emberi kapcsolatokról. Vagy ez már egy párkapcsolat mellett elképzelhetetlen?

2012. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatotok egyébként, akkor szerintem, nincs benne semmi rossz. Egyébként mennyi időt töltöttek együtt? 1-2 óra nem gond, de ha egy egész hétvégi napot vett igénybe a találka, akkor az már gáz. Szerintem, ha hétköznap futnak össze, nyilvános helyen, kis időre, dumálni a régi időkről, az rendben van. Én is abból indulok ki, ha akarna tőle valamit, valószínű nem mondja meg, hogy vele találkozik.
2012. okt. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
unatkozNÁK
2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
közöld vele, hogy neked szarul esik, és míg vele van te nem vagy nyugodt, bizalom ide vagy oda, azért mégiscsak a volt barátnője, megérthetné a nézőpontod (nem lenne nagy áldozat lemondani a te nyugalmad érdekében). Ha ennek ellenére is találkoznak, akkor szerintem nincs miről beszélni.
2012. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17-es: én nő vagyok, de ha a párom minden ok nélkül meg akarná szabni, kivel találkozhatok, és kivel nem, csupán amiatt, mert valamikor közöm volt az illetőhöz, és emiatt nem nyugodt... hát kb csak addig a pillanatig maradna a párom...


Mi az, hogy valaki egy partnerkapcsolatban megszabja, hogy a másik fél kivel találkozhat kettesben, és kivel nem???? Nagy ívben repülne, még így, 19 év után is...


Ahogy én se szabom meg neki, hogy Ő kikkel barátkozhat.


Soha nem volt egy barátnőm sem, nem szeretem a nők társaságát. Mindig férfiak között éreztem jól magam. Nincs barátnőm, barátaim vannak. Akkor senkivel se beszélgethessek kettesben? Ugyan már... Ha valaki ennyire nem bízik a párjában, akkor abba a kapcsolatba bele lehet.... akkor azt nem érdemes fenntartani.

2012. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... ami kimaradt: a 10-es hsz. voltam...
2012. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szó nem volt itt arról, hogy az exe lenne a lány. Csak egy barátlány.

Nem mindegy, hogy az én kapcsolatomban vannak gondok és ezért találkozom azzal a lánnyal vagy más miatt. De még az előbbi eset is hasznos lehet, mert kívülről, a másik nem másként láthatja a dolgokat és egy barát bátran el mer mondani olyan dolgokat, amiket egy kapcsolatban félnek kimondani.

2012. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!