Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haverjaival megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverjaival megyek kocsmázni, de nagyon félénk vagyok. Nem lesz gáz?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, a közelebbi barátaival már találkoztam, de most hétvégén egy olyan társasággal megy iszogatni (nem berúgni, hanem egy kis kocsmában beszélgetés meg pár sör), akikkel ritkábban találkoznak, csak így néha összeülnek. Én még egyikükkel sem találkoztam, kb. 6 ismeretlen ember lesz, ők mind ismerik már egymást.

A barátom szeretne elhívni, és igazából én is szeretnék menni, mert mostanában nagyon sokat tanultam, dolgoztam és rám férne a kikapcsolódás, meg azt se bánom ha új embereket ismerhetek meg. Viszont nagyon félénk, visszahúzódó vagyok, és az új emberek előtt nagyon nehezen nyílok meg, kell egy kis (na jó, elég sok..) idő, amíg tudok természetesen viselkedni. Így félek, hogy nem érezném jól magam 7 olyan ember között akik mind ismerik egymást, én meg csak a barátomat.

Hogy tudok majd bekapcsolódni a beszélgetésbe, ha olyan témák lesznek amihez „érteni” kell valamit, amit egy kívülálló nem tud? Vagy csak üljek ott és mosolyogjak udvariasan?


19/L


2012. okt. 17. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Bízz a barátodban, és menj csak el! Nem baj, ha lassan oldódsz. Buj közelebb a pasidhoz, az majd segít biztosan. Én is átestem ilyen találkozásokon. Már így nekem is sok barátom van:
2012. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írod..mosolyogva, udvariasan...

Majd a barátod segít!!

Bátorság!

2012. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó fejek nem lesz olyan téma amihez érteni kell valamit, Ha meg lesz is 1-2 ilyen sztori addig Te csak hallgatod, ugysem kell minden mondathoz hozzá szólni. meg ha a párod jó fej akkor ugyis figyel rád és nem hagyja hogy érezd magad.
2012. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő társaság, majd ismerkednek ők veled. Nem kell rögtön megnyílni, először csak felszínesen beszélgetsz, figyelsz, reagálsz, ha kérdeznek, válaszolsz.
2012. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Azt hittem más se viszi kocsmai sörözős, beszélgetős napokra a barátnőjét.

Persze ha van ott más csaj is, akkor nem para, de ha csak srácok, akkor neked sincs ott helyed.

2012. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!