Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom a haverjaival nyaral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom a haverjaival nyaral a héten. Mit csináljak, hogy ne azon rágódjak, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés

Még friss kapcsolat, júliusban jöttünk össze és már hamarabb le volt szervezve nekik a nyaralás. Csajok is meg pasik is mennek és mondta a barátom, hogy ha tehetné nem is menne meg hogy milyen rossz lesz nélkülem. De azért mégis csak külföldre, iszonyat jó helyre mennek, elég jól elütik majd szerintem az időt én meg itthon poshadok és hülyeségeken agyalok. Persze ezt neki nem mondom. Ja és csak sms-ben tudunk beszélni..

Mivel foglaljam le magam ahelyett, hogy kombináljak?


2012. aug. 26. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jó próbája ez a kapcsolatotoknak.

Egyedül erre gondolj, ha jön valaki más és lelép akkor nem kár érte.

és nem azért mert még friss hanem a hozzáállás...

2012. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. aug. 26. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:

"ha tehetné nem is menne"

Ez kamu. Nyaralásról van szó, nem munkáról. Lemondhatta volna, de miért mondta volna le...

Ne akard azt hallani, hogy nem is akar menni és nélküled nem is érezi jól magát, mert ez nem igaz.

Ne poshadj, hanem foglald el magad!

2012. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azon kívül, hogy vársz, sok egyebet nem tudsz tenni...

Mellesleg honnan tudnád meg, hogy megcsalt?

Nos, jobbat nem tudsz, mint bízol benne...

2012. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt sejtettem, hogy ezt csak azért mondta, hogy mondjon valamit..na hát mindegy. Megpróbálok nem ezen filózni, úgyse lesz jobb attól. Igyekszem bízni benne, de nem ismerem ezeket a haverjait tehát igazából az történik amit akarnak, úgyse derül ki számomra..
2012. aug. 27. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!