Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan ír telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan ír telefonról amikor elmegy sörözni a haverjaival, vagy koncertre nélkülem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig ír hogy épp hol vannak, hova mennek, mit csinálnak, küldi a szivecskéket. Ha konerten van, nyilván nem ír koncert közben, de pár szám elteltével biztos ír valamit, meg koncert után is.


Persze nagyon örülök, hogy ilyenkor sem sz@r le, de néha azért megmondanám neki, hogy ne írjon, élvezze csak a koncertet, koncentráljon csak nyugodtan a barátaira miközben sörözik, vagy ilyesmi, ne rám koncentráljon, mert úgy én se tudnék ellazultan szórakozni ha én csinálnám ezt.


Szerintetek megsértődne? Ti megsértődnétek, ha magatoktól csinálnátok ezt, mint a barátom? Mert magától csinálja, nem én kértem rá egy szóval se.


22 éves.


2012. júl. 15. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hagyd hogy szeressen... Egy idő után úgyis elmaradnak ezek a dolgok. Akkor meg majd te fogsz hisztizni érte... :D

Tapasztalat...

2012. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én nem sértődnék meg, nekem volt bnőm csinálta ezt, én visszaírtam h aranyos, de ilyenkor nem velem kell foglalkozni, nem sértődött meg:) akkor egy pasinak se kéne sztem
2012. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ó örülj neki.Engem ha buli volt napokig lesz.rt a barátom.

(Illetve mostmár csak ex..:) )

2012. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyében ezért megsértődnék és öngyilkos lennék :(
2012. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oké legyél :)
2012. júl. 15. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Abban nincs semmi sértő, hogy azt mondod, köszi, de nekem elég, ha majd itthon mesélsz az estéről.
2012. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát azért amiért lepontoztatok most azonnal öngyilkos leszek. Még GYK-ról se lépek ki, írok ki egy búcsúlevelet kérdésben :)
2012. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mizuzizu92 ***** válasza:

Nekem a párom ment el Egerbe a testvéreivel , borozni már az elején közöltem vele csak akkor hívjon mikor indulnak haza felé .

Érezzék csak jól magukat , kell nekik a kikapcsolódás , mert ismerem a párom hívogatott volna.

És még ő köszönte meg hogy megértő vagyok és hagyom hogy kikapcsolódjon , jól is érezte magát.

2012. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mizuzizu92 csak nem a szépasszonyvölgybe?:D
2012. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen papucs f*sz haverom
2012. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!