Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan ír telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan ír telefonról amikor elmegy sörözni a haverjaival, vagy koncertre nélkülem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig ír hogy épp hol vannak, hova mennek, mit csinálnak, küldi a szivecskéket. Ha konerten van, nyilván nem ír koncert közben, de pár szám elteltével biztos ír valamit, meg koncert után is.


Persze nagyon örülök, hogy ilyenkor sem sz@r le, de néha azért megmondanám neki, hogy ne írjon, élvezze csak a koncertet, koncentráljon csak nyugodtan a barátaira miközben sörözik, vagy ilyesmi, ne rám koncentráljon, mert úgy én se tudnék ellazultan szórakozni ha én csinálnám ezt.


Szerintetek megsértődne? Ti megsértődnétek, ha magatoktól csinálnátok ezt, mint a barátom? Mert magától csinálja, nem én kértem rá egy szóval se.


22 éves.


2012. júl. 15. 22:21
1 2
 11/16 mizuzizu92 ***** válasza:
De :)
2012. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy olyankor is gondol rád. :) Az én férjem kapcsolatunk elején rendszeresen romantikus sms-eket küldözgetett. Azt gondoltam egy költő veszett el benne. Most, 6 év után jó visszaolvasni ezeket és mindig melegséggel töltik el a szívemet. :)
2012. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom majdnem a másik véglet, szinte alig ir vagy hiv ha elmegy ide-oda, akár 1 hétre is. Na de ez még mindig jobb sztem, mintha rajtam csüngene még akkor is ha elmegy nélkülem:) Nem biztos,h jól viselném. Amúgy ha téged nem zavar, miért szólnál neki?
2012. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gond. Legalább gondol rád. Ha nem jelentkezne soha, és nem tudnád merre jár nem olyan lenne mintha jelen sem lennél az életében? Nem azt éreznéd hogy eszébe se jutsz soha? Szerintem ezt simán elnézheted neki, ez nem negatív dolog :)

Lehet ma megmondanád neki hogy ne írkáljon, akkor rosszul esne neki hogy téged nem is érdekel ő merre jár nélküled.

Egyszer volt egy srác. Csak randizgattunk, de nekem nem volt annyira nem jött be. Állandóan hívogatott. bárhova ment felhívott, folyton beszélgetni keleltt vele. Nekem ez teher volt. Megmondtam neki hogy ne hívjon annyit akkor megsértődött. Mert ha igazán bejött volna nekem, akkor nem zavart volna hogy ő amikor csak tud kapcsolatba akar lenni velem. éééés...Azt kell mondjam igaza volt. :/

2012. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

na tele van hibával... :D

*lehet ha

*de nekem nem annyira nem jött be

és amúgy 20/L

2012. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
váááá nem annyira jött be :D :D csak leírom már értelmesen
2012. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!