Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hamar túltudják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hamar túltudják magukat tenni egy kapcsolaton azok hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Bármennyire is szeretnék túllenni egy szakításon nekem több hónap kell ahhoz h eleve a tényt elfogadjam h már nem vagyunk együtt.De legtöbbször az imádottamat még akkor sem tudom elfelejteni.lehet ő a világ legnagyobb bunkója,megcsalhatott és stb,én akkor is csak rá tudok gondolni.És próbálok rájönni h hogy tudnánk újra együtt lenni:S:S:S
2009. aug. 7. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Na itt ez a gond. Próbálsz rájönni, hogy lehetnétek együtt.Nekem nem tellik bele több hónapba, hogy rájöjjek nem lehet már semmi. Ha még is lenne az már nem lenne ugyan olyan. Ez van elöttem illetve ha megcsalt akkor is megtenni újra és újra ha kapna még egy esélyt. Nem szabad. Mentálisan foglald le magad valahogy. Járj el szórakozni illetve ha ez nem megoldható keres olyan oldalakat ahol lehet csevegni. Volt, hogy ilyen oldalon leírtam a bánatom és kaptam rá választ. Sokat segített. Meg természetesen az anyukám is és a barátaim akikkel lehetett beszélni.
2009. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy ez a legjobb megoldás, sőt, ez az egyik legrosszabb, de nekem csak ez segít. csak a rossz tulajdonságaira gondolok, és megpróbálom minél jobban megutálni...:(
2009. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy jobb ha nem azon rágod magad, mi lett volna ha máshogy csinálod ezt meg azt. Ha felejteni akarsz, tölts el minél több időt a barátaiddal, szórakozz, ne is gondolj rá.
2009. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen igazuk van az előttem szólókhoz teljes mértékben,sajnos és sem vagyok ilyen könnyen felejtős,de azért a barátok meg a bulik azok télleg enyhítenek a seben hidd el!és idővel már az a seb csak egy nevetnivaló foltocska lesz:)puszi
2009. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!