Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit lépjek?

Figyelt kérdés
Van egy lány kb 3 hete szoktunk találkozni a reggelente a suliban és ha tudunk megyünk sétálni meg minden.Fogjuk egymás kezét és haza fele is egy darabon együt megyünk de ha meg akarom ölelni vagy megölelem nem csinál kb semmit.Ha beszélgetünk is mindig elakadunk mer nem tudom h miről kéne pedig sokban hasonlítunk. És mintha kezdeném egyre kevésbé érdekelni. Nem tudom hogy mit lépjek vagy mit csináljak hívtam moziba de most hétvégén nem ér rá... Hova hívhatnám el vagy mit kéne csináljak? (teljesen belezúgtam) előre is köszi :)
2011. nov. 15. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2011. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdező fiú.
2011. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
harmadik szóból megtudod a választ de amugy igen, fiú
2011. nov. 15. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad hogy a lány beszéljen,néz a szemébe fogd meg a kezét és látni fogod hogy mizu de minden kép neked kell lépned
2011. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha látod rajta h szeret mond meg neki hogy szereted és csókold meg
2011. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!