Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kapcsolatban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kapcsolatban van, de facebookon nem írja ki, azt viszont igen, hogy "Érdeklődés: nők" az nem úgy jön le, mintha letagadná a kapcsolatát és szinglinek állítaná be magát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 16:11
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
17:37-es válaszoló, nem tudom, hogy te az "értelmi fogyatékos" válaszoló vagy-e, mert mindkettőtök 94%-os. Nem véletlenül nem akartam leírni a teljes sztorit, mivel nem akartam, hogy a barátnőm barátja esetleg felismerje a kérdést (ő is szokott gyk-zni). Szerintem a kérdésemból egyértelműen kiderült, mire vagyok kíváncsi. Erre mindenki azzal kezdett foglalkozni, hogy "ez mégis engem miért érdekel, és miért ezzel foglalkozom". Senkinek nem jutott eszébe, hogy jó okom van erre, és nem csak unalomból teszem fel a kérdést. Ez is csak az embereket jellemzi, mivel mindenki magából indul ki. És a kérdés feltevésével nem azt kértem, hogy engem véleményezzenek, hanem hogy válaszoljanak.
2012. okt. 15. 17:43
 32/38 anonim ***** válasza:

ma 17:37


Hát én sem fogok egy ilyen értelmi fogyatékos után kapkodni..most mit mondjak egy olyanra aki egy kérdést sem tud feltenni és rendessen megfaogalmazni és azt hogy mire is kíváncsi valójában..felteszel egy kérdést és több mint egy óra elteltével közlöd hogy valójában mi is a helyzet!Arra már az emberek nagyrésze régen lehurrogodt téged és nem lemmelsleg nem csak én voltam az,hanem rajtam kívűl még jópáran,azért ezen is érdemes elgondolkodni hogy vajon miért?!Mert ha egy ember mondja ezt akkor megértem sértődésedet,csak a baj az hogy rajtam kívűl még 5 vagy 6 ember elmondta ezt ha nem több.A kérdést meg máskor rendesen goalmazd meg és írjál történetet hogy tudjanak rá válszolni,mert sztori hiényában csak mellé beszélés van,gondolom még nem jöttél rá.

2012. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés akár rólam és a barátomról is szólhatnak. Nekem kint van, hogy "kapcsolatban" (de csak ennyi), barátomnál meg nincs kint semmi, de az sem, hogy "Érdeklődés: Nők". Engem nem zavar, ő nem azért nem rakja ki, mert meg akar csalni, hanem azért, mert senkinek semmi köze nincs hozzá. Aki fontos neki, az úgyis tudja, aki meg nem, az meg le van ....

Ha annyira meg akarna csalni, akkor úgyis megtehetné, ha kirakja, nem?

2012. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, szándékosan nem akartam sztorit írni, mert valljuk be, ez alapján elég könnyen beazonosítható az illető, az pedig kellemetlen szituációkat eredményez. Az, hogy az emberek többsége veled együtt lehurrogott, csakis azért van, mert egyből elítéltetek engem úgy, hogy nem is ismertek. A dolognak úgy kellett volna lefolynia, hogy mindenki pártatlanul, ócsárolás nélkül elmondja véleményét a kérdésemmel kapcsolatban. Hiába próbáltam kulturáltan kommunikálni, mindenki csak a magáét hajtogatta, hogy "biztos rá akarok nyomulni, milyen ribi vagyok" meg hogy "mit foglalkozom ezzel, nincs életem". Ha viszont én is felveszem azt a stílust, amit ők képviseltek, akkor meg azért hurrogtak volna le. Mert ugye nem számít, mivel, de valamivel szekálni kellett engem. De hogy őszinte legyek, nem is érdekel, aki csak ilyen primitív hangnemben tud megszólalni, annak az iq-ja nem ütheti meg a pozitív természetes számok halmazát, úgyhogy az ilyenekkel nem foglalkozom.
2012. okt. 15. 17:54
 35/38 A kérdező kommentje:
ma 17:48 Az igaz, hogy a megcsalás konkrétan nem függ attól, hogy ki van-e rakva, hogy kapcsolatban van-e az illető. De bizonyos értelemben ebben is hazudott a pasi, mert azt mondta, hogy "nem érdekli a facebook, csak azért regisztrált, hogy a csoporttársaival tudja tartani oda", de ahhoz képest konkrétan az egész életrajzát felrakta, kivéve a kapcsolatát, nem beszélve arról, hogy azt a csajt is bejelölte, akivel találkozott (és vele egészen idáig nem is beszélt szinte, nem voltak jóban sem).
2012. okt. 15. 18:00
 36/38 A kérdező kommentje:
*hogy a csoporttársaival tudja tartani a kapcsolatot
2012. okt. 15. 18:02
 37/38 anonim ***** válasza:

ma 17:54


Hát igen az is felettébb érdekes hogy itt mindenki egytől egyig lehurrogott de te még mindig nem vezsed észre miről van szó és csak mondod a magadét,,kár is a gőzért mert nem azzal van a baj hogy feltetted a kérdést,hanem azzal van a baj hogy ezt nem írtad le az elején hogy miről van szó valójában.Mert ha mindezt közlöd az elején hogy mi a helyzet akkor értelmes válaszokat kasz.Senki nem gondolat olvasó itt és senki nem fog rájönni hogy miért tetted fel a kérdést,azérrt mondta mindenki azt amit,mert informáciokat nem osztottál meg és mindenkinek az jött le hogy te csak bele akarsz folyni másnak a dolgaiban és hogy azt nézed hogy kinek mi van bejelőlve.És persze ennek fejében mi válszolk vagyunk a hibásak,mert te tévessen és információk iányában tettél fel egy kérdést,fordított esetben ha válaszoltál volna erre a kérdésre te sem tudtál volna normális választ adni,met erre nem lehettet.Ennyi az egész!Az iq-ról meg jobb ha nem is beszélünk aki kíváncsi egy kérdésre a elötte megfogalmazza hogy mit is akar kérdezni és mir kíváncso.

2012. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Jól van, szerintem értelmetlen erről tovább vitáznunk. Levonom a tanulságot, hogy legközelebb ha kérdést teszek fel, szájbarágósan leírok minden egyes kis részletet. :) (Ja és mellesleg csináltam már ilyet, hogy hosszan megfogalmaztam egy kérdést, hogy érthető legyen, erre meg azzal hurrogtak le, hogy "mégis kinek van kedve ezt elolvasni?" szóval erről ennyit... az értelem hiánya bármilyen szituációban képes felütni a fejét, csak a megfelelő unintelligens páciensek kellenek hozzá...:)
2012. okt. 15. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!