Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kapcsolatban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kapcsolatban van, de facebookon nem írja ki, azt viszont igen, hogy "Érdeklődés: nők" az nem úgy jön le, mintha letagadná a kapcsolatát és szinglinek állítaná be magát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 16:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
nekem pl nem úgy jön le, mert én lesz@rom. Szerintem te is tedd ezt.
2012. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérnék, nem kellenek ide az idióta oltogatók.

Mellesleg csak véleményeket kértem, mert van 1 pasi ismerősöm, akiről tudom, hogy van barátnője, és mégsem rakja ki (a csaj viszont igen). És felőlem mondhatjátok, hogy "kit érdekel, ez csak a facebook" stb stb... de sokan mégis ott csajoznak/pasiznak.

2012. okt. 15. 16:19
 3/38 anonim ***** válasza:

kicsit túllihegik az emberek ezt a fészbuk témát.

Én sose voltam rajta, van egy iwiw profilom, amit max havonta megnézek, oszt csá.

töltenétek inkább több időt együtt, mint hogy ezeket a retkes közösségi oldalakat bújjátok minden percben.

Amúgy remélem tudod, hogy ha sok adatot adsz meg magadról, akkor mindenki előtt nyitott könyv vagy...

Ami a netre egyszer felkerült, az ott is marad, hiába nyomod meg a törlés gombot.

2012. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Jellemző, csak egy egyszerű kérdést teszek fel, és máris a személyem elleni támadások jönnek. De én már fel sem veszem ezeket, mert az idióták véleménye nem érdekel;D

Amúgy én csak azért vagyok fenn facebookon, mert a sulimnak van egy csoportja, ott tartjuk a kapcsolatot, én semmit nem szoktam kiposztolni, sok ismerősöm sincs. De ha nem lenne ez a csoport már töröltem volna magam, így is már az ismerőseim 90%-át elrejtettem az üzenőfalamról, mert agyamra mentek a sok hülyeséggel, amit félpercenként kirakosgatnak...

Viszont jó lenne, ha nem térnénk el a tárgytól, hanem a kérdésre adnátok választ. Ha tetszik, ha nem, a facebook egy világszerte elterjedt közösségi oldal, és habár a gyk-s emberek 99%-a szidja és lefikázza azokat, akik használják, közben ők maguk is fenn vannak, szóval ennyi...

2012. okt. 15. 16:25
 5/38 anonim ***** válasza:

Bármit jelenthet. Azt is, hogy az illető hanyag és lusta kitölteni a profilját meg azt is, hogy nem gondolja komolynak a kapcsolatát és hagy egy kiskaput az olyan érdeklődőknek, mint te. Tényleg nem lehet eldönteni.

Azt sem tudom tanácsolni, hogy kérdezd meg tőle, mert úgyse mondaná el őszintén.

2012. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hanyagság miatt nem töltötte volna ki, mert szinte minden mást kiírt magáról: középiskola, egyetem, weboldal, e-mailcím, kedvenc idézet, bemutatkozás stb. Pont arra nem maradt ideje, hogy beállítsa, hogy "kapcsolatban"? Amúgy a csajjal már vagy 4 éve együtt vannak.
2012. okt. 15. 16:30
 7/38 anonim ***** válasza:

"Jellemző, csak egy egyszerű kérdést teszek fel, és máris a személyem elleni támadások jönnek. De én már fel sem veszem ezeket, mert az idióták véleménye nem érdekel;D"


Mi van?

Én elolvastam a válaszokat,nekem nem igazán tűnt fel,hogy oltogattak volna téged!

Akinek ennyire érzékeny a lelke,és nem bírja a kritikákat,az minek tesz ki ilyen értelmetlen kérdést?

Gondolom tetszik a pasi,ráhajtanál,és kíváncsi vagy,hogy őt érdekelnéd e?

Nem hiszem,én már azt se tudom nekem mi van kiírva,és nem érdekel,tehát igazat adok azoknak,akit azt írták,hogy nem kell ekkora ügyet csinálni belőle!

2012. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

"Amúgy a csajjal már vagy 4 éve együtt vannak."


De unintelligens vagy Istenem,magadnak mondasz ellent!

Ha ezen múlna,akkor a 4 év alatt már ismerkedett volna!

2012. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Diavolino44 ***** válasza:

Kedves kerdezo ha sokan oltanak, h hulye vagy, ideje elgondolkoni rajta. :)

Mivel kulfoldon elek szinte az elsok kozott volt Facebook accontom, s azota kint van hogy interested in: Woman. Amikor kapcsolatban voltam akkor is. Ennek semmi jelentosege nincsen.

2012. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

"Ennek semmi jelentosege nincsen."


ja!

csak ő abban reménykedik,hogy lecsaphat a pasira.

2012. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!