Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kapcsolatban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kapcsolatban van, de facebookon nem írja ki, azt viszont igen, hogy "Érdeklődés: nők" az nem úgy jön le, mintha letagadná a kapcsolatát és szinglinek állítaná be magát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 16:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
a lányt megakarja csalni, vagy nem meri szerelmét hárást válalni.beállitások mások nem láthatok
2012. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Az unintelligens válaszokat már törölték, nekik szántam a mondandómat.
2012. okt. 15. 16:57
 13/38 anonim ***** válasza:

3-as válaszadó vagyok.

Nem a személyed ellen irányult, egyszerűen csak a "fészbuk-társadalom" ellen.

Ha így állsz hozzá, akkor az a legegyszerűbb, ha nem foglalkozol vele.

2012. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Kérdező te ritka primitív vagy!Senki nem oltott le téged,mindenki elmondta a véleményét ahogy az első válaszoló is.Les@rja mert nem érdekli mert em ott éli az életét és attól még lehet kapcsolatban valakivel az nem jelent semmit,Az hogy nincs kirakva lehet hogy jobb kapcsolata van mint akinek kint van millió fotó és bevan állítva hogy kapcsolatban.Azt sem értem miért akadsz ki a válszokon hiszen senki nem személysekdett veled hanem csak elmondta a véleményét azt meg ugyan úgy nem értem hogy miért ez alapján kell megítélni az embereknek a kapcsolatát hogy a kib@szott facebookon mi és hogyan van beállítva..szánalom.A hogy valakinek az van beállítva hogy érdeklődési kör nő,nyílván ha barátnője van nem fogja azt beállítani hogy állatok és férfiak.A barátnő is nő nem?Az nem azt jelenti hogy más nők érdeklik,csak jelzi hogy esetleg bu.zik ha esetleg rá akarnak írni akkor hanyagolják pl:D

A másik dolog amit nem értek hogy te mi a francot fogalkozól az isemrősöd kapcsolatával??Nem ku.rva mindegy neked hogy a srácnak mi van beállítva?Szánalom komolyan mondom..én nekem sok ismerősömnek nincs beállítva hogy kapcsolatban pedig abban vannak sőt van olyan aki házas is és még is minden ok az életükben és pont az ilyenek miatt nem állítják be mint te,hogy ne tudjanak más magánéletében beleszólni vagy éppen azon csámcsogni.Na további szép estét!Keressél magadnak egy pasit kérdező,dugasd meg magad és majd lehiggatsz meg látod és nem fogsz ilyen hülyeségekkel foglalkozni:D

2012. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

a lányt megakarja csalni,


4 év alatt nem tudta vna megtenni?

te is olyan lehetsz mint a kérdező

2012. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Ja és épp ellenkezőleg: eszemben sincs ráhajtani a pasira, a barátnője az én egyik barátnőm.
2012. okt. 15. 17:00
 17/38 anonim ***** válasza:

Kérdező te ritka primitív vagy!


de még mekkora

azt hiszi egy kiírás miatt már van esélye

2012. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Kedves 14.es válaszadó. Valószínűleg lemaradtál azokról a válaszokról, amik már törlődtek - nem véletlenül. Abban elhordtak engem mindennek, hogy hogy merek ilyen kérdést feltenni, meg hogy ennyi eszem van. Azokkal a válaszokkal semmi gondom nincs, akik értelmesen le tudják írni a véleményüket. De amiben engem ócsárolnak, azt nem tűröm szó nélkül.
2012. okt. 15. 17:02
 19/38 anonim ***** válasza:

"barátnője az én egyik barátnőm."


Mit foglalkozol akkor vele,hogy a barátnő pasijának mi van kiírva!

Ha 4 éve együtt vannak,akkor biztos jól kijönnek,de amúgy meg semmi közöd hozzá,nem a te kapcsolatod,ennyire ráérős vagy?

2012. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Ja, annyit még elfelejtettem "kedves" 14-es válaszadó, hogy mivel te is átmentél ócsárolásba, a te válaszodat is töröltetem. Szerintem meg tudtad volna te ezt kulturáltabban is fogalmazni, csak épp nem volt kedved megerőltetni magad ;)
2012. okt. 15. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!