Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kapcsolatban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kapcsolatban van, de facebookon nem írja ki, azt viszont igen, hogy "Érdeklődés: nők" az nem úgy jön le, mintha letagadná a kapcsolatát és szinglinek állítaná be magát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 16:11
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozom vele, mert a barátnőm tanácsot kért tőlem. Amúgy valamit még nem említettem (csak hogy egyesek jobban megértsék, miért kérdeztem): van egy csaj, akivel mostanában találkozgat az a fiú. Egyszer azt mondta a barátnőmnek, hogy azzal a csajjal és még pár haverjukkal elmennek sörözgetni. De utólag kiderült, hogy csak ketten mentek (egy szemtanú elmondásából). Ilyen esetben szerintem igen is számít, ha valaki letagadja (akár) facebookon a kapcsolatát.
2012. okt. 15. 17:14
 22/38 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ez az a kérdés?

A barátnőd még mindig nem tudja mi a szitu?

2012. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Fura,mert barátnőd ezt írta: "Azt azért nem hiszem, hogy megcsalna"


Akkor miért rinyál még mindig?

2012. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy a barátnőm feltett volna ilyen kérdést. De a szituáció tényleg hasonló. Nem tudja, mit tegyen. A barátja egyszer régebben már fent volt facebookon, de aztán törölte magát (hasonló okok miatt, amit én akartam), de újra regisztrált és csak pár fontosabb embert jelölt be, és az a csaj köztük volt, akivel találkozott.
2012. okt. 15. 17:21
 25/38 anonim ***** válasza:

ma 17:14


Igen egy szemtanú elmondása szerint...:D

És az a szemtanú valós személy volt?Vagy csak valaki kitalálta?Engem is meggyanúsítottak már ilyennek és hogy láttak ezzel meg azzal,sőt még csókolóztunk is állítólag,csak egy baj volt hogy én nem tudtam róla és az hogy éppen dolgztam keményen a napi betevőért:D

Szóval erről ennyit...

A barátnőd meg miért tőled kér tanácsot?

2012. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonlít ahhoz,hogy véletlen legyen!


"és az a csaj köztük volt, akivel találkozott."


pasi elmondta a csajnak,hogy a lány egy régi ismerőse,gondolom ezért jelölte be!!

2012. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Biztos forrásból tudjuk, hogy csak ketten voltak. A barátnőm jól ismeri a barátját, és bízik is benne (legalább is eddig bízott), de ez elbizonytalanította. A barátjánál fölösleges lenne rákérdezni, ha lenne is valami köztük úgyis hazudna.
2012. okt. 15. 17:26
 28/38 A kérdező kommentje:
Ha csak a kérdésemre válaszoltak volna, és nem egyből elítélnek látatlanul, akkor nem lett volna semmi gond... de ez már természetes, hogy ott kötnek bele az emberbe, ahol tudnak.
2012. okt. 15. 17:30
 29/38 anonim ***** válasza:

Hát most nem azért de a kérdésed nem arról szólt az elején amit az utolsó két hozzászólásdban mondtál mert így már kicsit más képet fest a dolog és a kérdés is másképpen festett volna,de legfőképpen a válaszok...

Ha ezt a sztorit leírod már az elején és azt hogy mi is van valójában akkor is biztos leoltanak de érkeztek volna értelmes válszok is,mert így ahogy feltetted a kérdést így csak az jött le hogy téged az zavar hogy barátnőd pasijának nincs beállítva az hogy kapxsolatban,így mr hogy ezt leírtad kicsit ászínezte a kérdést és a történetet...ha így kérdezed már az elején a kérdésnél leírod ezt,akkor biztos hogy értelmes válszt kapsz,de semmi sztorit emmit nem írtál...

2012. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Mellesleg 94%-os, én egy rossz szót nem szóltam hozzád, minden egyes válaszomban kulturáltan válaszoltam neked, de te még mindig "értelmi fogyatékosnak" nevezel. Ez szerintem téged jellemez. Nem lehetsz egy kellemes társaság, örülök is, hogy nem ismerlek személyesen.
2012. okt. 15. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!