Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja feladni a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja feladni a fiú a 2éves kapcsolatát a szabadságért? Ha szereti a barátnőjét. "Csak már nem tud kapcsolatban élni. " Teendők?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engedd el. Ha magadhoz bilincseled, nem segít. Ha nem élte ki a csajozási vágyát, engedd el.
2008. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
próbálnám,de nem akar sikerülni..életem szerelme...:(
2008. okt. 1. 21:34
 3/11 A kérdező kommentje:
hát igen,első komoly kapcsolata mindkettőnknek,és együtt vesztettük el...
2008. okt. 1. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szeret, de már nem szerelmes....

Fiatalon még mindenkinek jár, hogy igazán szerelmes legyen, majd idős korban elfogadható lesz a szeretet ténye.

2008. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom...majd lesz vhogy...kiakadtam,remélem rendbejövök...
2008. okt. 1. 21:51
 6/11 A kérdező kommentje:
nem kellett volna beleszeretnem abba,akivel elsők voltunk egymásnak,mert gondoltam h egyszer nem lesz jó vége...
2008. okt. 1. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne félj, az első alkalmat a fiúk is megjegyzik... Inkább váljatok el most barátságban, mint később, egymást kiátkozva... Szerintem, érettebb fejjel, ha hasonló irányokba mentek, megint találkozni fogtok...
2008. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem barátságban történt az elválás,mert ismerkedett egy ismeretlen csjjal,aki rá volt kattanva én meg megtudom és leléptem..utána beszéltünk és mondta h szeret,de neki a szabadság kell...
2008. okt. 2. 07:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én hozzámentem az elsőhöz. Mindig ott volt bennem a kisördög, hogy milyen lehet mással. Elhagytam a férjem, mert nekem is szabadság kellett. Azóta eltelt három év. Volt az életemben másik férfi, de már rájöttem, hogy mekkora marha voltam, ő volt a legjobb minden téren. Lehet, hogy a Te párod is rá fog jönni, és ha nem lesz büszke hozzá, akár újra is kezdhetitek. Én az voltam sajnos. De erre magától kell rájönnie.
2008. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja és akkor hadd menjen,dugjon meg pár csajt és ha utána vissza akar jönni,fogadjam vissza?nem vagyok ekkora hülye...ez elég durva...
2008. okt. 2. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!