Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri lemondanom rolla a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri lemondanom rolla a szabadságért? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyok a pasimmal,sokszor bebizonyitotta nekem hogy szeret,viszont néha nagyon sértően beszél velem.Én is szeretem őt,vagyis azt hiszem,mert mikor úgy viselkedik velem ahogy fentebb irtam akkor nem tudom már mit akarok.Azt mondják a szerelem szabadságot ad,de nekem nem:(.Lécci adjatok tanácsokat,mi tévő legyek?Nehéz hogy elhaggyam,de vele is nagyon nehéz,főleg hogy 2 különböző egyéniség vagyunk.(amugy meg 15/L.Jah és ő meg a jövöjét velem tervezi)
2010. márc. 29. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
15 évesen nem valószínű, hogy neked is a srác a jövőd. Nagyon fiatal vagy még.
2010. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem vagy vele boldog akkor lépj
2010. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert feltetted tök ismeretleneknek ezt a kérdést: Szakíts.


Mert nem érzed magad mellette szabadnak: Szakíts


Mert csak hiszed, hogy szereted: Szakíts


Lépjetek vissza haver/barát üzemmódba és később meglátjátok a dolgot. Ha nem hajlandó csak barátnak lenni, akkor nem szeret igazán és hosszú távon csak jót teszel kettőtökkel azzal, hogy véget vetsz ennek. ;)

2010. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na az elöttem levők már leírtak mindent.

Gondold el melyik lenne a rosszabb,hha ott hagynád,vagy ha vele maradnál.

2010. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KĂśszi a tanĂĄcsokat,de mi van akkor ha megbĂĄnom?de neki mĂĄr nem fogok kelleni?:-S
2010. márc. 31. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
jah igen, akkor csak úgy szakíts ha már felszedtél egy újat... tipikus hülye lány gondolkodás, hogy inkább legyen szar kapcsolatod mint semmilyen...."a lányok majmok, csak akkor engedik el az egyik ágat ha a másikat már megfogták"
2010. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!