Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm csak nagyon kedvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak nagyon kedvel, mint "barátnőt", vagy jelezni próbál, hogy több is lehetne köztünk?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, van férjem és gyerekem is. Van egy kedves barátnőm, szintén családos. Pár éve egy bulin kicsit többet ittunk a kelleténél és szóba került a szex, meg hogy két nő együtt...stb. Én megjegyeztem, hogy szerintem ő tök jó csaj és simán el tudnék képzelni vele "ezt-azt". A férjeink csak röhögtek, aztán persze mi is. A gond az, hogy én ezt komolyan gondoltam. 1 éve elmesélte, hogy bepróbálkozott nála egy leszbikus lány, de ő megmondta neki, hogy férjnél van. Aztán egy pár hónapja átjött hozzánk és elpanaszolta, hogy gyakorlatilag nincs nemi élete, mert a férje hozzá sem nyúl (nekem is ez a gondom). Eddig soha nem beszélt ilyesmiről. Sokszor megölel, vagy megpuszil és gyakran mondja, hogy nagyon édes vagyok, meg tündéri és legutóbb megjegyezte úgy mellékesen, hogy valakitől kapott egy vellness hétvégét és elmehetnénk együtt kikapcsolódni. Tudni kell, hogy ő eléggé gátlásos szerintem, mert minden hasonló témától zavarba jön. Nővel még biztos nem volt ilyen kapcsolata - nekem is csak 3 alkalom volt és az is nagyon régen. Nem merek nyíltan rákérdezni, mert nem akarom elrontani a barátságunkat, ha félreértettem a dolgot. Szóval ezek alapján mit gondoltok?

Mire figyeljek? Mit csináljak?



2012. okt. 13. 00:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon elgondolkodtató, amit írtál. A szomorú az, hogy eddig tényleg nem a saját életemet éltem. Mindig azt csináltam, amit elvártak tőlem. (1 évig pszichológushoz is jártam, mert megfelelési kényszerem volt/van)

Köszönöm!

2012. okt. 14. 20:03
 12/19 anonim ***** válasza:

:) Az h megfelelési kényszered van, az bizonyítja azt, hogy hatalmas szíved is, mert fontos Neked, hogy másoknak jó legyen, még a saját károd árán is. Ez azért nem egy rossz tulajdonság, csak meg kell találni az egyensúlyt az életedben, hogy Te is elégedett legyél. És a legnagyobb probléma ott van, hogy Téged nem értékelnek eléggé, pedig fogadok a férjednek fogalma sincs róla, hogy mekkora ökör, ha hagy Téged csak úgy elmenni, mert mástól nem fog ekkora áldozatokat kapni, azért, hogy ő boldog legyen....

Szóval ne aggódj...ekkora szívvel, biztos meg fogod találni a boldogságodat. És nem olyan nehéz, úgy élni az életed, ahogy Te arra vágysz, csak azt kell tenned amire vágysz és nem állandóan meghunyászkodni. Jó ember vagy, és ha megtalálod az egyensúlyod akkor nem csak Te, de a környezeted is boldogabb lesz, hidd el. Nyilván nem egy leányálom út felé kacsingatsz, de nem mindig az egyszerűbb a jobb! Őszintén kívánok mindenhez sok sikert meg boldogságot.

2012. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jah ugyan az voltam aki eddig is regényekkel bombázott :D de most egész rövidre fogtam! :P
2012. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Összejött a dolog?
2012. dec. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem. Egy ideig mintha került volna, aztán meg nem találkoztunk, mert sokat dolgozott. Most pár hete megint át szokott jönni, de soha sem vagyunk kettesben.
2012. dec. 1. 22:28
 16/19 anonim ***** válasza:

A 7. hozzászóló vagyok, aki sokat írt...

Az hogy nem kereste ill kerülte a társaságod, nem feltétlen baj! Lehet, hogy megijedt attól, hogy esetleg vonzódik hozzád vagy attól, hogy leesett neki, hogy Te vonzódsz hozzá. :) De ezt nem tudom, hogy milyen a viszonyotok, de mint opció ez is szóba jöhet.


Az meg hogy újra àtjár hozzátok tök jó, ergo nem tűnt el!:) Még szeretnéd, hogy legyen valami köztetek? Szeretnél vele lenni? Ne add fel...semmiképpen. Csak legyél mindig a közelébe akkor is ha ott van nálatok. Ülj mellé, figyelj rá, tudatsd vele hogy ott vagy és örülsz annak hogy újra látod. Egyszer majd csak lesz egy olyan alkalom amikor kettesben lesztek!

Én még mindig drukkolok nektek!!!!!

2012. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Néha átjön, de a férjem mindig itthon van. Múltkor beteg volt, vittem neki vacsorát. Örült neki :)
2012. dec. 18. 21:15
 18/19 anonim válasza:
Huh csak most olvastam ezt a történetet és a válaszokat! Ha nekem volna egy ilyen "barátnőm" mérlegelném, hogy mi ér többet a barátság vagy a szex? Mit szólna a férjem ha kiderül (benne van a pakliban..)? Máskor okozott e lelki problémát ha megcsaltad a férjed(és nem derült ki) vagy "első áldozó" vagy? Ezeket mérlegeld és utána lépnék, hogy kiderítsem a dolgot, mert ha már belebonyolódtál akkor nehéz a visszaút!
2013. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
az hogy elhidegültetek a férjeddel, nem lehet csak az egyik fél hibája.legalábbis én nem hiszek abban hogy minden felelősséget áthárítsunk a másikra. nagyon izginek hangzik, hogy hancúrozgattok a barátnőddel, de arra is felkészültél, hogy a családod előtt vállald a döntésed?33 éves családanya vagy, szerintem egy párszor mondogasd ezt el magadban. a kísérletezgetéssel elkéstél!
2013. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!