Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok képtelen párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, most leszek 25 éves és még sosem volt barátom. Egyszerűen nem tudok közelebb kerülni senkihez. Nagyon szeretnék, de valamiért nem megy az ilyesfajta közelség. Úgy érzem, hogy ez a dolog nem nekem való, hiába vágyom rá. Bele kellene törődnöm, vagy mindenképp tenni valamit? És mégis mit csinálhatnék, ha eddig sem sikerült?

2012. okt. 11. 01:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nos és mi okokból nem vagy képes senki felé sem közeledni :félénk vagy ?,Netán a sok csalódás?,A külsőddel nem vagy megelégedve?

Tehát 1 kicsit jobban kifejthetnéd..

2012. okt. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát így látatlanba elég nehéz bármit is tanácsolni.


Főleg, hogy még te sem tudod igazán, hogy mi miatt érzed úgy, hogy ez a dolog nem nekem való. (bár ezt a részét szerintem csak beképzeled)


Gondolom egy kicsit zárkózott vagy, de ez még nem jelenti, hogy senki ne akarna téged!

Ebbe ne törődj bele, mert akkor maradsz csak igazán egyedül!


Fel a fejjel! ;)

2012. okt. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Kardinális tudás, és az erre alapuló belső feltételek hiányoznak. Hogy mik ezek, erre csak te magad tudod a választ.

Mivel most nem dereng, ezért meg kell ismerned magad, az embert, és azt a végtelen intelligenciát, ami benned lakozik. Ehhez olyan társra van szükséged, aki bátorít a spiritualitás útján.


Kezdetnek távolkeleti mesterek tanítását ajánlom (mindenkinek)! Minél többet tudsz majd, annál közelebb leszel minden problémád megoldásához, végül hiánytalanul megszűnnek gondjaid, elindulsz a fejlődés útján, és erre az oldalra is csak segíteni fogsz járni!

2012. okt. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ne törődj bele. Nem ez a normális. Az ember társas lény. Ha végkép nem megy /gyakrabban járj társaságba, esetleg minimális alkohol stb./, kérj segítséget pszichiátertől.
2012. okt. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Eleinte nagyon nyitott voltam, ismerkedős típus. Mára már viszont valóban nagyon zárkózott lettem. De partner vagyok az ismerkedésben, csak már nem annyira bátor. Azt hiszem azért nem tudok senkit közel engedni magamhoz, mert úgy érzem nem vagyok elég jó. Nem tudok megfelelni. Ez stresszel és bánt, emiatt könnyen meghátrálok, amint kezdene szorosabbá válni a viszony. De nem a külsőségek miatt van ez a bizonytalanság, azzal rendben vagyok :) Csalódásom nemigen volt, hiszen senkivel nem jutottam semerre. Furcsa, hogy ilyen spirituális választ is kaptam mert foglalkozom ilyesmivel egyébként. Nem mélyen, de azért olvastam pár könyvet és egy hozzáértővel is beszéltem. Segített egyébként, de eddig csak főleg elméletben, a gyakorlatban még nem mutatkozott meg a hatása.
2012. okt. 11. 03:23
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Osho - egyedül az úton
2012. okt. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én paliként vagyok így ezzel. De érthetetlen egyébként a probléma, főleg nőnek. Írod jól nézel ki. Az már kb 90% os siker. Nőknél szinte minden a külső, sajnos férfiaknál nem így van ez. De ha valami fickó nyit feléd, akkor az már azt jelenti,hogy tetszel neki, akar, akkor meg minek hátrálni. Ezért érthetetlen. Ezt így kell amúgy felfogni, ahogy írom. Ha nyit feléd, akar, és nem kell elszalasztani. Ha meg nem nyit feléd senki, akkor az azt jelenti, a közegnek épp nem te vagy az ideálja. Ez már neccesebb dolog, de rosszat még ez sem jelent. Az az igazság,hogy nem tudsz semmit sem tenni, csak várni, hogy közeledjenek feléd. ha nem, akkor marad a netes társkeresés, mivel te nem tudsz elmenni prostihoz B-tervként mint mondjuk én. Bizony, a nőknek nehezebb szexhez jutni.
2012. okt. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A nőknek nehezebb szexhez jutni? Szted a pasik 90%-a miért nyit a lányok felé?(vagy legalábbis én felém) Na jó lehet nem 90% de sokan:P Bármelyik nap találok valakit aki megfektetne. És még fizetnem sem kell érte. De a kérdésem és a helyzetem nem erről szól. Ez nem oldaná meg a problémámat és nem elégítene ki (bizonyos értelemben). Egyébként pontosítanék, nem azt állítottam, hogy jól nézek ki, csak hogy én ki vagyok békülve magammal. Persze ettől még lehet, hogy tényleg jól nézek ki...:P De ez hogy igenis sokan vannak, akik csak kihasználnának, még jobban elbizonytalanít.
2012. okt. 11. 04:35
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

#7


"Bizony, a nőknek nehezebb szexhez jutni"


Nem akartam ehhez a kérdéshez hozzászólni,de ezt olvasván egyszerűen nem bírom magamat visszatartani a kommenteléstől


Te hol élsz?A Marson?Honnan szedted ezt az irdatlan nagy baromságot?


Ha egy csaj odamenne a pasikhoz az utcán azzal a kérdéssel hogy "jösz dugni?" akkor a 95%-a igent mondana.A maradék 5% csak azért mondana nemet mert van barátnőjük,homokosok,impotensek vagy netalántán van erkölcsük


De fordítva már nem így működne a dolog,tehát amit írtál az abszolút irreális,ennél nagyobb marhaságot még az agymosott birkák sem mondanak tehát gratulálok ezzel még őket is túlszárnyaltad


Na de hogy ne offoljak,ez kevés információ


A fiúnak kell kezdeményezni,de sokkal jobb lenne ha adnál jeleket annak aki tetszik neked.Mit értesz "nem sikerül" alatt?Visszautasítanak?Hol ismerkedsz?Lehet hogy lett volna jópár jelentkező de túl félénkek voltak ezért nem kezdeményeztek.Sokkal bővebb info kéne,ennyi infoval nem tudjuk megmondani hogy mi lehet a baj,főleg így látatlanul,az lenne a legjobb ha feltöltenél magadról egy képet,mert az sokat elárulna

2012. okt. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: igen a nőknek valóban könnyebb szexhez jutni. Na de MILYEN szexhez?! Olyanhoz, amit egyáltalán nem élveznek. A probléma megközelítésed alapján 100%, hogy férfi vagy. A magányos évek után a férfiak nem a társat kezdik el hiányolni az életükből, hanem a rendszeres szexet. A nőknek, mint a kérdezőnek is inkább a szerelem, összetartozás érzése hiányzik, a szex csak hab a tortán.

Szerintem is ismerd meg önmagad, hátha így mások is megismernek. A párkapcsolat hátráltat a személyes fejlődésben.

2012. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!