Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék így párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék így párkapcsolatot kialakitani? (folytlenn)

Figyelt kérdés
Nagyon szegény a családom annyira hogy egy szobában alszom az öcsémmel meg a hugommal, a csaj meg aki tetszik 4hetre ment Szingapúr bár nyaralni... Én is bejovok neki (szerintem). 16eves srác Azért egy kicsit égő nem? Amúgy nincs bajom a családommal szeretem őket. Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 23. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz! Amikor én 15-16 éves voltam egyáltalán nem számított, hogy a fiú gazdag-e... és ma se számít... Úgy mentem férjhez, hogy az egész esküvői pénzünket a férjem 2 millió forintos adótartozásának visszafizetésére fordítottuk, vagyis hát az nem volt elég rá, tehát még utána is törlesztgettünk. Ha szerelmes beléd nem számít mennyi pénzed van, vagy ki fia borja vagy... Mondjuk én jó 15 évvel ezelőtt voltam tini, lehet a mai lányok mások...
2012. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fura, hogy manapság már nagyon szegénynek számít akinek nincs saját szobája... Nálunk is ugyanez volt a helyzet, a 3 tesó egy helyen, és senkinek semmi baja nem volt ezzel, és még csak nélkülözni se nélkülöztünk, csak nem futotta családi házra. Szerintem ha az illető hölgyemény lenéz emiatt, amúgy se lenne jó választás a részedről.
2012. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocs, de a mai lányok szeretik, ha a fiúnak ennél kicsit több van, bár ki tudja?!
2012. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
úgy, hogy mielőbb munkába állsz, h. legyen pénzed és amint tudsz különköltözöl.
2012. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

sajnos a te korodban a korodbéli lányoknál ez probléma lehet...ilyen világban élünk.

Persze ezen az oldalon egyik lány sem lenne olyan ne aggódj...

2012. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi is egész jól élünk csak házra nincs Légy... Szóval vannak úruhák kétévente külföldi nyaralás ha az nem akkor Balaton... Bár most lett egy rokontól egy két szobás (hall+nappali) Pesti lakás oda végülis felvihetném ha nincs más ötletem majd azt mondom hogy egy kölcsön lakás XD
2012. aug. 23. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor meg mit sírsz itt, ha külföldi nyaralásra telik?!
2012. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

inkább legyen jó élet, mint és kis ház, mint nagy ház, amivel csak szenvedsz, és nem bírsz tőle élni. Nekünk qrvanagy, és qrvaszép házunk van, meg nagy udvar, tele virággal, meg minden lóf*sszal(bár a virágot szeretem), de pl egész életemben 1x voltam budapesten, távolabbi helyekről meg ne is beszéljünk. Ja de egyszer voltam Kassán busszal.


21

2012. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-mint
2012. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja meg olyan kocsink van, ami öregebb mint én . de az a fő, hogy a házunk nagy meg szép :DDD
2012. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!