Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan sráccal aki nem képzett?

Figyelt kérdés

Nekem pl. van 11 osztályom és tanfolyamon elvégeztem egy szakmát 6 hónap alatt! (Építőipari szakma) Jelenleg munkanélküli vagyok és, ha akad meló akkor alkalmi munka építő iparban. Volt bejelentett munkám is amihez nem kértek szakmát!


Írjatok le mindent részletesen azoknak megy a zöld kéz! Akik bunkók és idiótáznak azoknak megy a piros kéz, ha olyan beszólása van akkor jelentem!


2012. okt. 4. 16:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Megértem azt is, ha egy lány nem jönne össze egy olyan emberrel akinek nagyon nincs végzettsége mert fontosnak tartom az anyagi biztonságot! De ez akkor müködik jól és korrektül, ha a lány is tesz valamit azért, hogy meg legyen a vagyon ő is dolgozik és tesz vesz nem csak eljár elkölteni a pénzt!
2012. okt. 4. 17:26
 22/30 anonim ***** válasza:

hát előbb fogom azt nézni, mint a pénztárcát ..

felszínes, nem felszínes, nekem fontos, hogy tanulhassak a páromtól, meglegyen az alapműveltsége, és az érdeklődése ne abban merüljön ki, hogy mennyi lett a szombati fradi meccs.

plusz pont viszont, hogy egészen helyesen írsz, ez már viszont már-már alapdolog

2012. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Engem jobban érdekel a vasárnapi Barcelona - Real Madrid meccs! XD
2012. okt. 4. 17:41
 24/30 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekel, meg a vasárnapi Forma1 is. :)
2012. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Hú, de jó!

Zöldet kaptam, zöldet kaptam!

Kérek még egyet!

Nemet, meg kort is írok! Csak kérek még egyet!

2012. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Tessék kaptál zőlded! Írj mindent és akkor annyi zöld felviszlek 80-ig legalább! Na?
2012. okt. 4. 17:54
 27/30 anonim ***** válasza:

Köszi! Akkor most írok nemet és kort: NEM és KOR.

Van még zölded?

2012. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, természetesen ha valaki szimpatikus és megvan a szikra, akkor ezek a tények nem fognak hirtelen eltántorítani, de azért óvatosabb lennék, jobban odafigyelnék dolgokra. Pl.: milyen céljaid vannak, mennyire akarsz tenni azért, hogy ne legyél munkanélküli, hajlandó lennél-e továbbtanulni, ha kapsz egy lehetőséget, esetleg más szakmában is kipróbálni magad, stb. Nem mindegy, hogy egy "nem törődöm, lesz*rom" ember vagy-e, avagy valaki, aki megbánta, hogy ellógta a sulit és erőlködik, hogy jobb legyen!


Mindezeket leszámítva most így nagy távlatból én azt mondom, hogy nem szívesen jönnék össze egy ilyen emberrel, mert én nem azért tanulok x éve, nem azért küzdök és szenvedek a nyelvtudásért, illetve a diplomámért, hogy utána "nyomorban" éljek, avagy nő létemre én legyek a családfenntartó életünk végéig. Nem nézlek le sem téged, sem mást! Egyszerűen az én fejemben egy másfajta kép él és lehet anyagiasnak, vagy idiótának nevezni, lepontozni is, számomra fontos, hogy a páromnak legyenek lehetőségei, eltudjon helyezkedni és ne állandó küzdelem legyen az életünk. 22/L (végzős mérnök hallgató)

2012. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28!

Te vagy az én asszonyom! Én meg öreg mérnök vagyok. Jöjjünk össze!

Úgy felpontoztalak, hogy nocsak, majd megdumálom a kedves kérdezőt is, hogy neked is nyomja a zöld kezeket. Oké?

2012. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek! :))))
2012. okt. 4. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!