Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan sráccal aki nem képzett?

Figyelt kérdés

Nekem pl. van 11 osztályom és tanfolyamon elvégeztem egy szakmát 6 hónap alatt! (Építőipari szakma) Jelenleg munkanélküli vagyok és, ha akad meló akkor alkalmi munka építő iparban. Volt bejelentett munkám is amihez nem kértek szakmát!


Írjatok le mindent részletesen azoknak megy a zöld kéz! Akik bunkók és idiótáznak azoknak megy a piros kéz, ha olyan beszólása van akkor jelentem!


2012. okt. 4. 16:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Húha! De megijedtem egy pillanatra! Te vagy a spicli, hogy jelentgetsz, meg a kézosztó zsűritag, hogy eldöntöd, ki jut tovább és ki nem? Nekem ugyan mindegy.

Kérdésedre válaszolva:

Ha lány lennék, akkor se igen a képzettségi papírjait vizsgálgatnám a partneremnek, meg férfi létemre se. Egy párkapcsolatba nem az a döntő.

2012. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

engem ez nem érdekel.

ha alapból intelligens az ember, jól el lehet vele beszélgetni, jó a humora, külsőre bejön, sok dologban hasonlítunk és nem származik ebből hátránya (pl. azért munkája legyen, ne én tartsam el) akkor szóba jöhet :)

2012. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

WOW most biztos be parázott mindenki attól h kap 1 piros kezet / törlik a hszt :D:D huhú.


amennyiben melózol akkor sztem pont nem foglya érdekelni a csajt h mit végeztél meg mit nem. [ezt ne úgy értsd h pénzéhes ribizlik :D] ha 1x nem neki kell eltartania akkor mi a probléma? jó persze 1 persze nem a btk /ájk /áok /ek stb végzett / végző lányokról/nőkről beszélek nekik nyilván olyan pasi kell akiben legalább annyi potenciál van mint bennük.

2012. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ment az első kettőnek a zöld! :) Elsőn gondolkodtam de mivel megválaszoltad rendesen... :)
2012. okt. 4. 16:58
 5/30 anonim ***** válasza:

Igen járnék!

Nem a papír teszi az embert. Elég szomorú ha valaki ez alapján dönt pár mellett.

Egy a lényeg: emberileg hogy viselkedik velem.

2012. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Írnátok kort és nemet? Köszi szépen! :)
2012. okt. 4. 16:59
 7/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

- 1 persze.

nem tudom hol járt az eszem mikor ezt le írtam.

2012. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok :)
2012. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22 L
2012. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Lányok leírhatnátok nektek milyen végzettségetek van vagy mi van folyamatban! Kort és nemet se felejtsétek el! Eddig ment mindenkinek a zöld kéz!
2012. okt. 4. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!