Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok egy nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok egy nem túl szép lánnyal, ha cserébe vicces és bármiről el lehet vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mondjuk mások szerint szép vagyok, de én nagyon rondának látom magamat...

Viszont mások is mondták már, hogy vicces vagyok...hát azt még én is tudom, hogy vannak elég jó beszólásaim :D És jóformán bármiről el lehet velem dumálgatni. Ti járnátok ilyen lánnyal vagy nagyon fontos a külső?

15l


2012. szept. 16. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem a külső számít hanem az egymás közötti megértés.

17/F

2012. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Az ízlésesség határain belül nem a legfontosabb dolog a külső, számomra annyi elég hogy adjon magára, legyen ígényes magával szemben .


22F

2012. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanez van velem is, csak én fiú vagyok. És tudom, hogy ronda. xD Ha nem vállalhatatlan egy lánynak a külseje, vagyis nekem nagyon nem jön be, akkor én simán járnék vele, ha ő is elfogad olyannak, amilyen vagyok.
2012. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ez most jól esett (:
2012. szept. 16. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Önmagad nem tudod megítélni, ugyanis minden embernek más a szépérzéke. Pontosabban, mindenki másban látja a szépséget.
2012. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csípem az ilyen a csajokat!
2012. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)
2012. szept. 16. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Én járnék ilyen lánnyal.

15/F

2012. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már oda lányért, aki nem nézett ki túl jól, viszont nagyon jó fej és nagyon szimpi volt, úgyhogy simán.
2012. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Már csak azt nem értem, miért kellett az első válaszolót lepontozni...
2012. szept. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!