Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan sráccal aki nem képzett?

Figyelt kérdés

Nekem pl. van 11 osztályom és tanfolyamon elvégeztem egy szakmát 6 hónap alatt! (Építőipari szakma) Jelenleg munkanélküli vagyok és, ha akad meló akkor alkalmi munka építő iparban. Volt bejelentett munkám is amihez nem kértek szakmát!


Írjatok le mindent részletesen azoknak megy a zöld kéz! Akik bunkók és idiótáznak azoknak megy a piros kéz, ha olyan beszólása van akkor jelentem!


2012. okt. 4. 16:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nem, hogy járnék, hanem hozzá is mennék!

A férjem elvégezte az általánost, majd ipari suliba ment, de haverokkal ellógták az egészet, így a férjemet kirúgták, a szülei pedig megmondták neki, hogy akkor mehet dolgozni. Persze felnőtt fejjel ezt már számtalanszor megbánta! Utána elvégzett egy szakmát és 15 éves kora óta folyamatosan dolgozik.

Ennek ellenére nagyon intelligens, rengeteget tudtunk-tudunk beszélni bármiről. Szóval annak ellenére, hogy nincs magas iskolai végzettsége, nem buta. Nagyon nem.

2012. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nem várom el egy fiútól, hogy minimum 3 diplomája legyen, csak lássam rajta az akarást!

Hogy törekedik a jobbra ...!

Amúgy nem a papírok szerint választok!

Ha szeretek valakit, ez nem változtatja meg az érzéseimet!

19/L

2012. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
szerintem ha valakit szeretünk azt nem azért tesszük hogy milyen okos..mennyire képzett..kicsit beleszólhat az, hogy ha esetleg egyedül élsz (nem tudom hány éves vagy) és nincs munkád..de szerintem a szerelem az szerelem..ez nem munka és pénz kérdése..ezért van ingyen! :)
2012. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, ami lemaradt:

25 éves nő vagyok. Nekem érettségim, emelt szintű szakmám és nyelvvizsgám van. Plusz még egy szakma.

2012. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
És a férjed milyen szakmát tanult? Mit dolgozik éppen?
2012. okt. 4. 17:07
 16/30 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok de pár hónapja haza költöztem az ősökhöz!
2012. okt. 4. 17:08
 17/30 anonim ***** válasza:

Őszinte vlaszt akarsz? Nem. De ha tudom, hogy van biztos munkája, fizetéssel, legyen bármilyen képzett, képzetlen, akkor szívesebben állnék le vele, ha intelligens is mellette, nem az a thaiparaszt (vagy hogy írják :-)). Oké, lehet hogy van munkám, megfelelő fizetésem is, viszont eléggé nélkülözős életem volt, szüleim elég nyíltan elmondták nekünk, mi a helyzet. Nem szeretném mégegyszer átélni azt a sok stresszt, ami akkor ért. S ha most valaki felszínes ringyó jelzőkkel illet, engem az nem érdekel. Aki átélt hasonlókat, az tudja miről beszélek.

23/N

2012. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Személy-és vagyonőr szakmája van és jelenleg traktoros. És cseppet sem szégyellem érte!
2012. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%

Enyém az ötös válasz.

Van egy érettségim, egy felsőfokú szakképzésem, most meg küzdök a diplomámért.

Viszont ha újrakezdhetném, nem így csinálnám a dolgokat.


22 L

2012. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
én még gimiben vagyok, felsőfokú angol nyelvvizsgára készülök, utána Pázmányra megyek anglisztika szakra, ha az megvan jön a szakfordító-tolmács képzés :)
2012. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!