Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, történt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, történt már olyan, hogy rosszul döntöttetek párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés
Pl rosszul választottatok. Ha volt ilyen, mennyi idő után derült ki? Mit tettetek ilyenkor és hogy éreztétek magatokat utána, hogy tudatosult bennetek a rossz döntés?
2012. okt. 3. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszaolvasván a kérdéseket,többnyire erről szólnak,tehát szemezgethetnél drága.
2012. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen! Már akkor, mielőtt még összejöttünk volna, tudtam, hogy nem lesz minden ok, de reménykedtem a változásban, viszont a problémák csak fajultak el. 1 évig bírtam a gyűrődést, de ahelyett, hogy én szakítottam volna, ő szakított. Bánom, hogy elvesztegettem azt az 1 évet... 21l.
2012. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hat nekem volt sajnos nem is egyszer , volt egy komoly kapcsolatom , 2 ev utan a srac felre lepett en elkezdtem vki massal beszelgetni es vegul csak az akkori baratom mellett kotottem ki mert kibekultunk , azt azota is banom mert ra egy evre vegleg szakitottunk.

aztan utanna volt hogy 2 sraccal dumalgattam de a valasztasom megint rossz volt mert akivel osszejottem azzal nem mukodott a dolog es egy honap utan szakitottunk.

aztan par honappal azutan is beszelgettem ezzel azzal de vegul a mostani parom mellett dontottem es ezt azota se banom , ugy gondolom hogy helyes valasztas volt , masfel eve egyutt vagyunk es remeljuk hogy ez mindig igy lesz

21 L

2012. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy történt. Sokszor választottam rosszul. Persze, az elején mindig biztos benne voltam, hogy ez most más, ez most jó lesz, de a végén mindig kiderült, hogy rossz döntés volt. Mi lett a vége? Természetesen csalódás, és szakítás.

Az változó, h mennyi idő alatt derül ki. 1 hónap, 3 hónap, 1 év, 2 év, ki tudja...

Rosszul éreztem magam, hibásnak láttam magam, és mikor már szenvedtem, akkor tudatosult bennem, hogy ez így nem jó.

2012. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!