Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis párkapcsolati "hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis párkapcsolati "hogyan legyen rendbe az életünk" kérdés?

Figyelt kérdés

Hogyan viselkedjen egy nő, hogy a párja boldogan repüljön hozzá haza egy hosszú munkanap, egy haverozós este, stb után?


Hogyan ébressze fel újra, hogy ugyanolyan öröm legyen órákat beszélgetni az élet nagy dolgairól, öröm legyen elmenni bárhová együtt, stb.


Hogy újra éledjenek a poénok, a mókázás?



Nem állítom hogy ezek kihaltak, de nyilvánvalóan kezd. Mit lehetne tenni és milyen viselkedésformát "elővenni"?


Szóvá tenni minden apró kis mozzanatot ami már nem olyan?

Szépen csendesen, kedvesen viselkedni?


Vissza lehet e olyan dolgokat csinálni, amit a problémák öltek ki, viszont hiányzik valószínű mindkettőnknek?


Beszélgetéseken már túl vagyunk, tudom hogy az az első és legfontosabb :)


FÉRFIAK: Mit igényeltek hogy felhőtlenül boldogak legyetek? Mi riaszt el esetleg egy komoly (gyermek is van) kapcsolatból, mi miatt rohantok esetlegesen más nőhöz? (Nem feltétlenül szexre, vagy megcsalásra gondolok, hanem mikor mondjuk más nőhöz fordul egy férfi beszélgetésért, nem a párjához ... más pl nem jutott eszembe :) )


2012. aug. 22. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!Bocsi kérdező!
2012. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, 4 és fél éve vagyunk együtt párommal. Nálunk is voltak ilyenek a kapcsolatban. Sajnos ez idővel mindenhol előfordul szerintem, de szerencsére ti még idejében elkezdtétek orvosolni. Szerintem a legfontosabb a szeress, hogy viszont szeressenek. Nem kell mindent szóvá tenni. Páromnak is vannak idegesítő szokásai. Néha szólok neki, de ezeken nem tud változtatni, szóval megpróbálom elfogadni ilyennek. Szervezzetek közös programokat. Nálam bevált, ha elment valahová küldtem neki egy szexi képet telefonon és otthon volt 10 percen belül :D Hidd el akár egy jó éjszaka is csodákat tud művelni. Idézzétek fel a kapcsolat elejét. Egy szerelmes este után az ágyban említsd meg neki, hogy mennyire jól esett, hogy örömet tudtatok egymásnak szerezni. Ne hánytorgasd neki fel, hogy "a barátaiddal többet törődsz mint velem". Inkább próbáld magadhoz édesgetni. Jó irányba haladtok, csak így tovább :)
2012. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez annyira összetett és bonyolult, akár naponta többször változó lehet hogy nincs rá egy nagy válasz. Ha mégis ilyet szeretnél vagy legalább megközeliteni ezt akkor a szex a válasz. Ezt rutinos nők átlátják és tesznek is róla ha úgy érzik szükséges.

De van olyan amit még a rutinos nők is kihagynak a számításból és megállnak a szex szintjén.

Férfinak ami nagyon fontos a játék, a verseny. Ez is az utódlásra és a szexre vezethető vissza, de most ne ezt az oldalt nézzük, illetve ne csak innen.


A férfi állandóan versenyez, mindig, mindenben, mindenhol.

Parasztosan egyszerüek lesznek a példáim, de itt nem fér el több, nézd el nekem, még igy is hosszú lesz.

A versenyszellem gyerekkorban ilyenben teljesedik ki hogy a padtársának új, piros matchboxa van, neki is ilyen kell, minden áron.

Felnött korban az öltözöben hallja a cimborája sztoriját, hogy az új barátnője miket művelt vele a liftben. Ő is erre vágyik majd, eddig eszébe sem jutott, de igy hogy mással ez megtörtént már ő is akarja. A nő személye másodlagos, még az is lehet hogy liftben kényelmetlen, itt a lényeg a versenyszellem, hogy vele is megtörtént, ő is átélte, majd ő fogja mesélni az öltözöben.


Lehetsz te egy szexistennő, a világ legjobb nője, ő akkor is vágyni fog arra hogy ez vele is megtörténjen. Természetesen az lenne a legjobb ha ez melletted történik meg, de még egy szexistennő mellöl is el tudná valaki széditeni rövid időre aki ezt nyújtani tudja neki.

2012. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!