Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudható hogy a megromlo...

Honnan tudható hogy a megromlott párkapcsolati viszony még helyrehozható-e?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szeretnéd helyrehozni? ő szeretné helyrehozni? mi az ami megromlott? sok kérdést fel kell tenni.
2012. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha mindketten normál hangon el tudjátok mondani a másiknak, mi a probléma és tudjátok kezelni, megoldásokat találni, akkor az működőképes.

A legfontosabb a kapcsolatban a kommunikáció, a tolerancia meg a szex.

2012. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ugy összességében az egész rossz,kihült,ahogy szokták mondani.
2012. jún. 8. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha közömbösek a felek, vagy az egyikük, akkor nincs tovább.

Ha negatív vagy pozitív érzelmek még vannak ott van-lehet visszaút.

2012. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az első kérdező vagyok, ha nem válaszolsz a kérdésre h szeretnél te választ kapni?
2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom hogy mi ez az érzés,meg sem tudom magamnak fogalmazni,csak annyit érzek hogy együtt élünk,de semmi jó nincs benne.
2012. jún. 8. 21:37
 7/13 anonim ***** válasza:
de egyáltalán szeretnéd helyre hozni? beszéltetek már erről? mióta vagytok együtt?
2012. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az elsöre a válasz:abban is bizonytalan vagyok hogy akarom e,és abban is hogy ö akarja e.
2012. jún. 8. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok.
2012. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha mind a két fél felismeri, hogy baj van, szeretnék ezt rendbe hozni és a megoldásban is egyetértenek.

Nekem két kapcsolatom is így ment tönkre, az egyiknél mondtam, hogy nekem ez így nem jó, beszéljük meg. Szerinte csak nyafogtam, semmi baj sem volt. Aztán meg megdöbbent, amikor kimondtam, hogy vége - hiszen szerinte olyan jól megvoltunk.

2012. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!