Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati kérdés? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati kérdés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve vagyunk együtt a párommal, jegyesek vagyunk. Most fogunk összeköltözni, DE az utóbbi időben nem tudom mit akarok, úgy érzem ellaposodott a kapcsolatunk, együtt vagyunk nap mint nap és a szokásos dolgok vannak, semmi külön programunk nincs. Én ezt hiányolom, úgy érzem, hogy elvagyunk egymás mellett, mint két barát, akik néha szeretkeznek és ennyi.

Szeretem, elhagyni nem akarom, de sokszor úgy érzem, hogy elfáradt a kapcsolatunk, mindig próbáltam valami közös programot kitalálni, vagy összejött vagy nem.

Belefáradtam, hogy mindig csak én teszek a kapcsolatért, én mondom, hogy nincs minden rendben, nem érzem azt hogy ő bármit is tenne, ő elvan abban ami van.

Hogyan tudnék ebből kilábalni, úgy, hogy a kapcsolatunk javuljon? Voltatok már ilyen helyzetben, Ti mit tettetek?



2012. szept. 29. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
bocsi az offért, csak kíváncsi vagyok a válaszokra mert pont ilyen helyzetben vagyok, csak én 1 év után
2012. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés :)
2012. szept. 29. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

5 millió oka lehet annak hogy ilyen reakciói vannak, mint ahogy az is lehet hogy csak igy látod, mert már más szemmel nézed mint régen és ennek is lehet 5 millió oka.


Mond vissza az összeköltözést. Ha jön a kérdés hogy miért akkor azért amit fent irsz.

Vagy pedálozni fog vagy távolodni, ki fog derülni.

2012. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.Válasz is az...

Hasonló helyzet volt nálunk is..férjem, mint a befőtt.elvolt..Szerveztem programokat, nem volt jó..

Jött egy kedvező, olcsó (olyan is volt) külföldi 5 napos út, amit nem szerettem volna kihagyni...

Hivtam az embert is...kifogás bőven, nem jött..

Hazatérvén rend, tisztaság, vacsora..párás szemek..

mennyire hiányoztam...

Azóta is elmegyek max.5 napra évente..nem zavarja...

Már virággal, vacsorával, tisztasággal vár..(nem házias tipus)..

Ennyit tudtam segiteni..:) nálunk ez vált be...

2012. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!