Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből láthatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből láthatom, hogy tetszek azegyik egyetemi oktatómnak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Les
2012. szept. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ötösöket kapsz akkor is ha buta vagy.
2012. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mikor les? írnál példákat?
2012. szept. 27. 06:48
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

hát például ha az átadás pillanatában a támadó közelebb van az ellenfél kapujához, mint az utolsó védőjátékos (kivéve a kapust!).

Saját térfélről indult akciónál nem alkalmazható.

2012. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért fontos ez???? De legjobb jele, hogy amikor eléd áll előadás közben, akkor a csípőjét fordítja feléd.


Ennek egy "kicsit" erősebb verziója ha még le-fel húzgálja a sliccét. :D

2012. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

rádnéz

ha ad egy jó jegyet szerintem hívd be a wcbe vagy a szobájába és mehet az akció

2012. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként így egyetemistaként tudhatnád, hogy nem tetszek, hanem tetszem...
2013. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én onnan vettem ezt észre, hogy szemináriumokon feltűnően leszart, a többiekkel ellentétben. Meg soha nem nézett a szemembe, amikor magyarázott, akkor mindig feltűnt, hogy velem nem tart szemkontaktust...etc. Mondjuk ez az a szitu, amikor tényleg bejössz neki. Akit csak megd*gni akart, azzal feltűnően puncsolt, kétértelmű beszólásokat tett. Vagyis a dugásra célozgatott. Aztán egyszer összefutottunk az egyik félévzáró bulin és ott gyakorlatilag szerelmet vallott, akkor tudtam, hogy nem csaptak be az antennáim. (nekem nem jött be, visszautasítottam)
2013. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az utolsóra reagálnék. Ezt típusa válogatja. Lehet ez a leszar dolog is persze, de ha sokkal többet foglalkozik veled, mint másokkal, az még egyértelműbb. Pl. Megkérdezi kollektívan a csop.-tól, hogy hogy telt a szünet. Majd tőled meg külön megkérdezi. Ilyen nagyon apróságok árulják el. Na meg persze, amikor a szeme sarkából figyel. :) Ha odafigyelsz, észre fogod venni.
2014. jan. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vagy,ha viccet mesél végi rám néz?meg magarázás közben is rám néz,mintha mi ketten lennénk csak ott?
2014. jan. 10. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!