Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem érzem magam férfinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem érzem magam férfinek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Régen azthittem amiatt érzem magam rosszul mert szüz vagyok. Helyes izmos vagyok. Barátnőmmel 3 honapja vagyunk együtt,nagyon jo vele a szex. Utobbi iődben rájöttem mi a bajom. 59 kg vagyok 180 cm. Edzek évek óta (nem szedek semmit kondi mellé) és küzdősportolok is. Osztálytársaim azthiszik gyenge vagyok és nem tudok verekedni,egyedül edzőtársaim tudják. Mindenki keménykedik mindenkinek,utcán,suliba,mindenhol..idegesitő.. Sok 14 éves hülyegyerek 185-190 cm és összes kondi mellé szteroidot szed és arcoskodik annak aki idősebb nála 4 évvel..mért nem érzem magam pasinak? Mit tehetnék? Kezdjek el énis szedni valami,hogy nagyobb darab legyek? Remélem értitek a bajom. Ha jobban tudtuk segiteni akkor üzi.

2012. szept. 25. 15:08
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Én 165cm magas vagyok és 51kg, én is ilyen pocsékul érzem magamat, tényleg szörnyű vékonynak, gyengének lenni, ráadásul a lányok között sem vagyunk olyan kelendőek, mint egy nagy melák pasi.
2012. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
nem a csirkétől fogsz megnőni basszus:D
2012. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"nem a csirkétől fogsz megnőni basszus:D"

Szerintem nem is azt várta, hogy a csirkétől nőnek nagy szálkás izmai :P Viszont az említett dolog számomra is az élet nagy kérdései között foglal helyet.

Lemérem magam, aztán megeszek valamit (tökmindegy, hogy csirkét, kenyeret, gyümölcsöt), újra mérés, és egy dekával nem mutat többet a mérleg. Miért? Az addig ok, hogy még nem épültek be a szervezetbe a tápanyagok, de akkor is, az a kaja épp bennem van, basszus :P

2012. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Érezd magad pasinak, ha nem szterodiddal pofáskodsz. :D
2012. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
tipord ki a belüket :D oszt megszokják ki vagy
2012. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyél b+! 20-25 kiló izom hiányzik rólad csak.
2012. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Még fejlődésben vagy tuti fogsz hízni pozitiv értelemben.a verekedős témához annyit szólnék hogy pont az a menő ha nem verekedsz mert azzal nem oldodik meg semmi én büszke lennék rád ha én lennék a barátnőd,mert szerintem az a gáz és ijesztő ha egy pasi verekszik(mert akkor engem is megüthet)pont az a te erősséged hogy nem verekszel!hidd el jól gondolkodsz!
2012. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!