Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én férfinek érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én férfinek érzem magam, pedig nő vagyok. De tudom, hogy nem vagyok leszbikus sem. Szerintetek a pszihológus segit ezen?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan vagyok ,mint a szabad szerelem a 60 években. Mindent szabad, ami nem tilos.

Nagyon nehéz gyerekkorom volt, és sokat sérültem. A barátnőimmel való beszélgetés, nekem több, mint öröm. De szexuális vágyat nem érzem úgymint nem nyúlnék hozzájuk.

De ennek következtében a fiúkkal is gondom van, mert nem tudok igazán nő lenni, velük szemben, na és nagyon hiányoznak a visszajelzések a barátnőimtől , kollégáimtól.

Sokszor képzeltem, hogy van nekem " péniszem", akkor legalább egálban lennék, de nincs és nem is hiányzik.

Vagy legalább leszbi lennék, de nem.

Igy totál össze vagyok törve.

Sokkal okosabb vagyok annál, amit csinálok, azt hiszem pszichologushoz kéne mennem. 145 az iq m és egy szar melóm van, mert nem vagyok rendbe.

Ti találkoztatok már ilyennel?


2011. márc. 13. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
én még nem találkoztam, de megértelek. szerintem keress egy jó pszichológust és ő segíteni fog
2011. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sokmindentől függ

férfinek érzed magad , de az is szeretnél lenni ?

és át is operáltatnád magad vagy ez inkább csak olyan érzés ?

2011. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nah jó átolvasva lehet kicsit hamar tettem fel a kérdéseket , kiírtam valamennyire hasonló kérdést régebben olvasd el hátha a válaszok valamennyire jók ide is


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

2011. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ugyanígy vagyok, mint te, kérdező. :/

nem érzem magam nőnek,ami meg a nőiséggel kapcsolatos az vagy idegen nekem vagy nyűgöt jelent csak. :/

2011. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nehéz gyerekkornak nem sok köze van ahhoz hogy genderqueer vagy-e. A szar melónek se sok... Az ilyen kérdésekre sztem ne ebben a topicban keress választ.


Nézzük az ide tartozó részt: Mint meleg pasi tudnál közeledni egy férfihoz? Lehetsz domináns vagy szubmisszív is... Mert mint tudjuk nem kell feltétlen nőnek lenni ahhoz, hogy találj magadnak egy pasit... A szexuálitás független a nemektől, mint ahogy a cisneműeknél is vannak melegek meg heterók, a transzneműeknél, genderqueereknél is.

Az is lehet hogy aszexuális vagy... ez nem egy tragédia, ettől még nem vagy feltétlen aromantikus.

2011. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt így még nem hallottam, köszi a válaszokat.
2011. márc. 15. 06:59
 7/10 A kérdező kommentje:

Arra tudnátok válaszolni, hogy

szexológust keressek, vagy pszichológust? Kerestem, de azt, aki mindkettővel foglalkozik itt ,nem találok.

2011. márc. 15. 07:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy van ilyen kifejezés is. Genderqeer.

A qeer mit jelent?

Nem, a szar meló csak következmény. Zavaros gondolkodás, viselkedés zavarok, nikotinfüggöség, ezek mind következmények. Mondjuk a nikotinfüggöség a legkevésbé ennek a következménye.És més sok más, amire most nem térnék ki.

Nem tudom, van itt nem messze egy szexológus, de kifejezetten nem szex. jellegű a problémám.

2011. márc. 15. 10:47
 9/10 A kérdező kommentje:

18: 11

És te mit kezdesz ezzel? )

2011. márc. 15. 10:48
 10/10 A kérdező kommentje:

16: 36

Volt már, hogy beleképzeltem a testembe, hogy férfi. És azon morfondiroztam, hogy már akkor csak meleg pasikkal fogok összejönni. Szóval olyan vegyes.

2011. márc. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!