Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem érzem magam férfinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem érzem magam férfinek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Régen azthittem amiatt érzem magam rosszul mert szüz vagyok. Helyes izmos vagyok. Barátnőmmel 3 honapja vagyunk együtt,nagyon jo vele a szex. Utobbi iődben rájöttem mi a bajom. 59 kg vagyok 180 cm. Edzek évek óta (nem szedek semmit kondi mellé) és küzdősportolok is. Osztálytársaim azthiszik gyenge vagyok és nem tudok verekedni,egyedül edzőtársaim tudják. Mindenki keménykedik mindenkinek,utcán,suliba,mindenhol..idegesitő.. Sok 14 éves hülyegyerek 185-190 cm és összes kondi mellé szteroidot szed és arcoskodik annak aki idősebb nála 4 évvel..mért nem érzem magam pasinak? Mit tehetnék? Kezdjek el énis szedni valami,hogy nagyobb darab legyek? Remélem értitek a bajom. Ha jobban tudtuk segiteni akkor üzi.

2012. szept. 25. 15:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ő igy imád ahogy van..szerinte nagy karom van tegnap is mondta,hogy meglepődött miközbe feküdtem rajta és nézte. Ő szerinte igy vagyok tökéletes... csak én akarok nagyobb lenni.
2012. szept. 25. 15:28
 12/27 anonim ***** válasza:
Azért nem érzed magad férfinak 17 évesen, mert nem vagy az (mert 17 éves vagy!!!!)
2012. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Azért nem érzed magad férfinak, mert olyan környezetben mozogsz, ahol a férfi 90kg izomnál és nagy, kemény szavaknál kezdődik. Nem gondolom, hogy ezen a mércén kellene mérned magad.


Van barátnőd, vannak jó fej edzőtársaid, akik ismernek, a felszínes barmokon meg röhögni kell.

2012. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

mert lehet hogy nem vagy az...

ugyanis attól hogy pöc$öd van még nem biztos hogy férfi vagy!

2012. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Most csinálhatnám azt,hogy akkor verekszek mindenkivel aki beszol vagy megütöm..de azzal mit érnék el?! semmit..
2012. szept. 25. 15:43
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is ott kezdődik egy férfi,hogy verekszik és beszólogat másoknak.. :D
2012. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Tudom,de rohadtul idegesit,hogy akárhol megyek mindenki keménykedik a másiknak és bnőm is ezt látja,és nem akarom azthigyje beszari vagyok csakazért mert már kinőttem abbol,hogy oltsam a másikat vagy bántsam..mit csináljak?!
2012. szept. 25. 15:48
 18/27 anonim ***** válasza:
miért hinne besz@rinak csak mert nem kötsz bele mindenkibe ok nélkül mint a sötét,primitiv cigányok és maradék sokeszű magyar gangsta.ilyenekre nincs szükséged,a lényeg hogy ha egész életben egyszer van olyan alkalom mikor oda kell állni akkor állj oda,de még egyszer mondom a férfiasság nem ott kezdődik hogy ki kit vagy hány embert tud leütni!
2012. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Attól,hogy azt látja , nem biztos ,hogy tetszik is neki. Lehet neki pont az tetszik,hogy te már nem vagy olyan gyerekes mint a többi srác és nem ereszkedsz le a szintjükre,hogy beszólogass meg verekedj. Engem nagyon hidegen hagyna egy olyan fiú aki így akarna keménykedni.
2012. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Lemértem magam kaja előtt..58,4. Eszek csirkét és ugyanugy 58.4. ez mi??
2012. szept. 25. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!