Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nagyon sokat veszekszünk. Úgy érzem nem bírom tovább! Adjak még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk 10 hónapja, és több, mint másfél éve járunk. Ő 27, én 23. Mindketten elég önfejűek vagyunk, de mindig törekedtem arra, hogy ha valami gondom van, akkor ezt elmondjam neki, és megbeszéljük. Milliószor megígérte, h változtatni fog a dolgain, de nem történt semmi. Pl. folyamatosan az én káromon poénkodik, csúfol, és ha megsértődöm, még neki áll feljebb :S. Azt mondja, h nem értem a humort. Ha pedig megbánt, sokszor konkrét dolgokkal, akkor is ő akad ki, h nem tudom túltenni magam rajta 2 perc alatt.


Sokszor füllentésen is kapom.:S A szüleinek is hazudozik rólam, sőt a barátaim előtt is szerinte poénos dolgokat kamuzik (hogy én ne főzök, és kupi van nálunk, stb-- ezek persze nem igazak)nekem mindig ég a fejem, szerinte meg vicces.


Emellett nem érzem magam nőnek mellette magam. Sose kapok tőle semmit. Barátnőim sorjában kapják az ágyba reggelit, meg a hőn áhított bögrét, nekem meg semmi :S. Néha elvisz vacsorázni, de ez is olyan oda-vissza dolog, mert pl a hétköznapi bevásárlásokat meg általában én fizetem, főzök, stb. Egyáltalán nem kényeztet úgy, ahogy én teszem (pl. főzök, mosok, takarítok, vasalok rá, rendeltem neki sushit, mikor maga alatt volt, zoknit vettem neki,desszertet készítek, stbstb.)

A másik, hogy ha elmegyünk vhová, alig ad puszit, ha én akarok neki adni, sokszor elhúzódzkodik. Mostanában pedig más nőket bámul. :( A szexben pedig visszautasít jópárszor. Közben pedig mondogatja, hogy így meg úgy szeret. Iszonyat mód magányos és elhanyagolt vagyok.

Mindig kiakad h kiabálok vele :S. tudom, h nekem meg nem kéne kiabálni, de ha már ezredszerre kérem valamire, és nem képes megtenni??? (pl WC-papír kicserélése, üres üvegek, flakonok kukába dobálás, stb.) Sajnos, amikor felhúzom magam, akkor még rá is tesz egy lapáttal arra, h idegesít, és ezen még mulat is. Néha arra gondolok, h jobb lenne, ha kiugranék egy ablakon.


Sokszor úgy érzem, h gyűlölöm. És nem tudom, h h lehet az h a nagy szerelemből idáig jutottam??? Mondja ő is, h sokszor ezt érzi.

Nem tudom, h most én vagyok a nem normális?? Mert ő mindig azt mondja. VAGy tényleg kicsit túl sok ez már?? Szerintem nincs értelme erőltetni... csak ő kapálózik. de tudom h ha megint engedek, h próbáljuk meg megint, ugyanúgy nem fog semmi változni :(


2012. szept. 23. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Húha, hogy ez nekem mennyire ismerős. Nálunk pontosan ugyan ez megy. Én kis kamasz korom óta együtt vagyok a párommal, és egyszerűen nem vagyok képes ott hagyni, nem tudom mi vár rám, ha szingli leszek, egyátalán kellek-e még valakinek vagy örökre egyedül maradok.

Viszont ti még nem vagytok olyan régóta együtt. Én azt tanácsolom, hogy hagyd ott minél hamarabb amíg még nem késő. Fiatal vagy még. Találsz magadnak valaki mást, aki valóban szeret és megbecsül. Ne halogasd a dolgot mert egyre nehezebb lesz.

2012. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális vagy, csak ez egy rossz kapcsolat. Ki kell belőle lépni. És onnantól, hogy megfogalmazódott benned, hogy ez a megoldás, már nincs messze a vége. Csak erősnek kell lenni. Összepakolni a holmid, és eljönni, kész.


24/N

2012. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés. Ülj le vele, négyszemközt beszéld meg, mit kellene tennie, mit érzel rossznak, mire figyeljen oda.

Mérlegeld, amiben nem tud változni, az tényleg olyan elviselhetetlen? Ha nem, s mindketten szeretitek egymást, akkor megoldható a probléma a fentiek követésével.

Ha azonban húsba vágó a dolog, nem megy a szex, nem változik, tapló veled mások előtt és amikor kettesben vagytok, akkor először sokkold le, szakíts, de hagyd meg az esélyt, hogy észbe kapjon. Hátha ez megváltoztatja. Ha nem keres, nem érdekli a dolog, nem kapar utánad, akkor tudod mit kell tenned.

2012. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!