Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem érzem magam férfinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem érzem magam férfinek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Régen azthittem amiatt érzem magam rosszul mert szüz vagyok. Helyes izmos vagyok. Barátnőmmel 3 honapja vagyunk együtt,nagyon jo vele a szex. Utobbi iődben rájöttem mi a bajom. 59 kg vagyok 180 cm. Edzek évek óta (nem szedek semmit kondi mellé) és küzdősportolok is. Osztálytársaim azthiszik gyenge vagyok és nem tudok verekedni,egyedül edzőtársaim tudják. Mindenki keménykedik mindenkinek,utcán,suliba,mindenhol..idegesitő.. Sok 14 éves hülyegyerek 185-190 cm és összes kondi mellé szteroidot szed és arcoskodik annak aki idősebb nála 4 évvel..mért nem érzem magam pasinak? Mit tehetnék? Kezdjek el énis szedni valami,hogy nagyobb darab legyek? Remélem értitek a bajom. Ha jobban tudtuk segiteni akkor üzi.

2012. szept. 25. 15:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és multkor amiatt szoltak be a másiknak,hogy az gáz ha még nem ütött meg valaki embert. Barátnőmet megvédeném ha olyanról lenne szó..de kicsit elvesztettem az önbizalmam.
2012. szept. 25. 15:09
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
miért nem szarod le, hogy ki mit hisz? Örülj neki hogy nem vagy komplexusos mint a sok szteroidos gyúrós tarparaszt...
2012. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Az önértékeléseddel, önbizalmaddal vannak problémáid. Azért veszed észre ezeket a kigyúrtakat, mert magadat nem fogadod el, magaddal nem vagy kibékülve.
2012. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Valójában nagyon nagyon kevés kondis szed szteroidot, a fehérjepor/tömegnövelő/kreatin stb nem szteroidok, jó lenne ha mindenki belátná végre. Nagyobb nem leszel tőle magától a fehérjétől és a szénhidráttól azért ezt belátod. Maximum a kreatin rak egy kis vizet a sejtekbe, de nagyon messze van a szteroidoktól, és káros hatása sincs ha normálisan betartod a kúrát.
2012. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tökmindegy,mindenki szed valami szart én lejárok 1 éve ők lejártak 1 honapot és 70 kg az összes.
2012. szept. 25. 15:16
 6/27 anonim ***** válasza:
Szarul gyúrsz és/vagy nem eszel eleget. 1 év alatt már bőven kellett volna feljönni izom, én kicsit több mint fél éve csinálom és 3,5 kiló jött föl, ráadásul alacsonyabb vagyok mint te. Nem mindenki koxos aki megnő a gyúrástól.
2012. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De mennyit kéne ennem ??? Hányszor?? Van itthon Power Protein,személyi edzőm ezt ajánlotta de ha bekajálok egyszerüen nem tudom meginni mert elhányom magam abba a minutumba.
2012. szept. 25. 15:19
 8/27 anonim ***** válasza:

60 kilóval kéne enned 90-100 gramm fehérjét egy nap minimum. Sajnos a kondi ilyen, az elején számolni kell mennyit eszel, utána már tudni fogod fejből :D

Edzőtől kérj tanácsot, mindent elfog mondani, meg olvass bodybuilder.hu cikkeket, hasznosak :D

2012. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ez "csak" önértékelési zavar. Pszichológiához annyira nem értek, így nem is akarok véletlen rossz tanácsot adni, hogyan tanulj meg bízni magadban, de hidd el, ilyen gondolkodással sokkal inkább vagy férfi, mint a sok kis hülyegyerek, akik verik a mellüket, hogy ők milyen kemények, mert fiatal tiniként már magukra pakoltak némi funkcionális izmot egy rakás mű-anyag segítségével!
2012. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Jo, az igaz hogy par kilo nem artana, de pl. en a szalkas, vekony pasikat szeretem kizarolag. 5- 10 kg max, annal tobb nem kell, hidd el. Az ero nem a sulytol fugg elsosorban. Kerdezd meg a baratnodet is, mit gondol. (meg persze magadat is, mit szeretnel).
2012. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!