Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érett nők és férfiak! Lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nők és férfiak! Lefeküdnétek olyan emberrel, akihez nem vonzódtok?

Figyelt kérdés
Se nem szeretitek,se nem vonzó az illető...sarkítok:rühellsz valakit,fűzi az agyad...ágyba bújnál vele...többször is...? Nekem nem lenne gusztusom,pedig az illető ígér fűt-fát,hogy eltart gyerekestől együtt,ad egy autót,sőt a nőjét is elhagyta,hogy ne mondjam ,hogy ez az akadály...soha nem mondtam,nem is biztattam,mindíg lerázom,de hajtatatlan...csak anyit kellene kibírnom,hogy hétvégente vele legyek...és mindent megad...DE NEKEM NEM KELL...nincs hozzá gusztusom,akár mennyire is rá lennék/vagyok szorulva.

2012. szept. 24. 14:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

valahol sajnálom,aki ilyenbe kényszerül...hidd el,nekem sem sok kellett hozzá,hogy ne bólintsak rá...de nincs gusztusom olyannal lefeküdni,aki nem tetszik és kicsit se vonzódok hozzá..

a jelen helyzet...kedvelem a pasit...nem vagyok serelmes,de jó vele,kedves,aranyos...stb...aztán mikor kicsit jobban beleélem magam a kapcsolatba,jönnek elő bennem a kérdések:de mi lesz,ha majd ő is ezt meg azt csinálja,eg addig ilyen kedves,amíg le nem vesz teljesen a lábamról,aztán kuka,mi lesz,ha a gyerekeknek nem jön be,mi lesz ha bejön a gyerekeknek,aztán mire megszeretik lelép...stb...és olyankor visszább veszek...egyenlőre itt tartok...a nyomulós pénzes bácsiról említést sem tettem neki

2012. szept. 24. 16:12
 22/26 ASOT ***** válasza:

kérdések kérdések kérdések...a válaszok: talán talán talán...


Azt előre nem lehet tudni, senki sem tudhatja és az érzéseik csalhatnak is.


Amíg nem ismered meg eléggé addig ne engedd be teljesen az életedbe. Legyen egy kicsi távolság. szerintem...

Tölt vele minél több időt ismerd meg minél jobban próbáld meg kicsit kiismerni, aztán az első kezdeményezésénél ha dugni akar utasítsd el, elsőre, aztán meglátjuk.

2012. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszi...idáig én is lejutottam,még nem volt szex,persze nem miatta...bizalmatlan vagyok és nem igazán engdek közel magamhoz senkit...fogalmam sincs mikor jön el az az idő,hogy ez majd megváltozik
2012. szept. 24. 16:19
 24/26 ASOT ***** válasza:

ha majd megbízol benne :)

de ahhoz sokat kell találkoznotok és együtt lennetek hogy megismerd...

2012. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 ASOT ***** válasza:
hát meg az sem árt, ha ő is egyre jobban belelát majd abba , hogy ha úgy dönt milyen lesz veled élnie!
2012. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

én nem. azzal sem, akihez csak vonzódom. csak azzal akibe szerelmes vagyok, azzal menne azt hiszem.

F

2012. szept. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!