Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érett nők és férfiak! Lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nők és férfiak! Lefeküdnétek olyan emberrel, akihez nem vonzódtok?

Figyelt kérdés
Se nem szeretitek,se nem vonzó az illető...sarkítok:rühellsz valakit,fűzi az agyad...ágyba bújnál vele...többször is...? Nekem nem lenne gusztusom,pedig az illető ígér fűt-fát,hogy eltart gyerekestől együtt,ad egy autót,sőt a nőjét is elhagyta,hogy ne mondjam ,hogy ez az akadály...soha nem mondtam,nem is biztattam,mindíg lerázom,de hajtatatlan...csak anyit kellene kibírnom,hogy hétvégente vele legyek...és mindent megad...DE NEKEM NEM KELL...nincs hozzá gusztusom,akár mennyire is rá lennék/vagyok szorulva.

2012. szept. 24. 14:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát nálam legalább egy minimális vonzalomnak meg kell lennie, ha csak testiségről beszélünk legalább a feneke melle legyen kedvemre való. Sajnos elég régen nem szexeltem, több mint egy éve egyedülálló vagyok, azóta csak kavartam de nem vittem ágyba senkit, már alapvetően komolyabbak a szándékaim társat keresek. Nem is olyan rég lett volna lehetőségem alkalmi szexre egy ismerősöm barátnőjéről van szó, de mivel egy kicsit sem vonzott nem mentem bele annak ellenére hogy elég keményen ki vagyok éhezve. Kell a vonzalom, ha más nem legalább az alapvető fizikai legyen meg.
2012. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
félre értések elkerülése végett, egy csaj ismerősöm barátnője lett volna akit a vonzalom hiánya miatt kihagytam, tehát nem kapcsolatban lévő. :)
2012. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 ASOT ***** válasza:

Érzelmek nélkül le tudnék feküdni igen.

De testi vonzódás nélkül nem!

2012. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
keresgéltem egy kérdést,ami itt olvastam nemrég,de nem találtam.Az volt a lényeg,hogy az asszonyt elhagyta a férj egy másik miatt,de visszajár az asszonyhoz szexelni.Akkor nem kérdeztem,mert nem én voltam a kérdező,viszont most megteszem:ott a férfi réséről szerintetek érzelmi kötődés is lehet,vagy csupán a testi vonzalom miatt jár vissza? Ócsárolni nem kell,azt már ők ott megkapták...
2012. szept. 24. 15:36
 15/26 ASOT ***** válasza:

a pasi ilyenkor ha szétmentek az asszonnyal, akkor abban az esetben akkor jár vissza, ha nincs más. ÉS mivel ismer is így még könnyebb.


Ha tényleg lennének érzelmei akkor nem hagyott volna, el, habár a szexhez nem feltétlenül tartozik hozzá, az hogy együtt is éljen veled.


De szerintem itt a nők szokták elképzelni magukban hogy húúú lehet h szeret még is?? dejó lenne...na persze....


De te a te esetedben gyakorlatilag legfőképp az anyagiak miatt lennél vele, olyan mintha pénzért feküdnél le vele.

2012. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ezt én is így gondoltam,meg az nem az én esetem-én biztos nem engednék ex-et vissza az ágyamba
2012. szept. 24. 15:50
 17/26 A kérdező kommentje:
az én esetem..az olyan k.rvás...én nem fogom kitartatni magam...ha bele döglök,akkor sem
2012. szept. 24. 15:52
 18/26 ASOT ***** válasza:

és akkor mi lesz??

mert gondolom csak a 2 szép szemedért nem fog eltartani, vagy még is?


vagy akkor hagyod és a sarkadra állsz és új életet kezdesz?

2012. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
sarkamra álltam,engem az a pasi nem érdekel...akivel most vagyok az nem az ex,de nem tervezek vele együttélést még...csak néhány hónapos a dolo,még a gyerekek se ismerik...csak elvagyok vele..olyan anyagi javakat mint az a másik,ő nem ígért,de ezzel szerintem nem lehet nőt fogni,hogy "majd pénzellek,csak legyél velem.ja,és az ex nem 3. miatt lépett le...vagy ki...(tudtommal,bár ose lehet tudni)hanem azért,mert elfáradt a kapcsolaat,vitáztunk egyfolytában.
2012. szept. 24. 16:03
 20/26 ASOT ***** válasza:

szóval azt mondod Magyarul, hogy a mostanival csak akkor lennél együtt ha képesek vagytok szeretni egymást, vagy képesek lesztek? és ha nem akkor elválnak útjaitok?


Amúgy nem igaz!

Mert vannak annyira kilátástalan helyzetben lévő nők gyerekkel akár többel is, hogy se család se anyu se apu se mama se papa se tesó se barát se semmilyen segítség, és munkája sincs ideje sem, és képes lefeküdni csak azért valakivel h eltartsa...SAJNOS van ilyen...

2012. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!