Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érett nők és férfiak! Lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nők és férfiak! Lefeküdnétek olyan emberrel, akihez nem vonzódtok?

Figyelt kérdés
Se nem szeretitek,se nem vonzó az illető...sarkítok:rühellsz valakit,fűzi az agyad...ágyba bújnál vele...többször is...? Nekem nem lenne gusztusom,pedig az illető ígér fűt-fát,hogy eltart gyerekestől együtt,ad egy autót,sőt a nőjét is elhagyta,hogy ne mondjam ,hogy ez az akadály...soha nem mondtam,nem is biztattam,mindíg lerázom,de hajtatatlan...csak anyit kellene kibírnom,hogy hétvégente vele legyek...és mindent megad...DE NEKEM NEM KELL...nincs hozzá gusztusom,akár mennyire is rá lennék/vagyok szorulva.

2012. szept. 24. 14:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ha rá vagy szorulva, akkor fogadd el.kibírod. főleg ha gyermek is van..
2012. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem feküdnék le olyannal, aki nem tetszik külsőre, akármit is ígérne.
2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ne tedd meg. aztán ráfaragnál és nézheted utána az egészet.
2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem akarom megtenni...volt egy hét gondolkodási időm...azt mondtam,nekem ez nem megy...még megkaptam,hogy én tudom,de nagyon ráfázok,mert mindketten jól jártunk volna...ő megkapna engem,én meg megkapnm azt,hogy nem kellene se nekem,se a gyerekeknek nélkülözni.Tudom,hogy vannak olyanok,akik a oénzért bármit...de hogy csinálják?
2012. szept. 24. 14:36
 5/26 anonim ***** válasza:
én már csináltam egyszer, részegen. nagyon megbántam, azóta is szégyellem magam miatta, úgyhogy nem ajánlom.
2012. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 ASOT ***** válasza:

Nem!

Aki nem tetszik ne vonzó azzal ki van zárva. Fel sem állna rá.:)

2012. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Van olyan is szerintem aki ugyanazt megtudná adni és még tetszik is
2012. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ASOT:egy kérdés:le tudnál úgy feküdni valakivel,hogy egyáltalán semmi érzelmi szál nem fűz hozzá? Csak -úgymond- "nem tudsz neki ellenállni"...és ez elég gyakori...mondjuk heti többszöri...
2012. szept. 24. 14:54
 9/26 A kérdező kommentje:
igen,aki most van,azzal jól elvagyok...viszont nem várok cserébe semmit,nem is azért vagyok vele...szeretem.
2012. szept. 24. 14:56
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!