Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalás történik akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalás történik akkor ti a "csábító" felet is elítélitek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 17:49
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem azért hogy itt most magyarázzam a bizonyítványom, de tényleg nem én voltam az aki ment a pasi után a buliban, sőt még mondogattam is neki hogy ez nem helyes, de ha őt nem érdekli akkor engem sem...Nincs ami motiváljon hogy visszafogjam magam, ha ő akarja a dolgot.
2012. szept. 19. 19:55
 32/44 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy minek mentegetőzöl...Ha lenne benned annyi empátia, hogy tudod, hogy a párod megcsal és mennyire fáj, akkor nem tennéd ki a hűtlen ember párját sem ennek...ha egy társaság vagytok ha nem. nem lehetsz annyira lusta, hogy más után nézz, aki szingli! Kifogásokat mondogatni, hogy meggyőzd magad, hogy ugyanmar miért e legyek az erkölcscös..na az nagyon egyszerű.. de hogy mást keress, az nem?
2012. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Én*

Eléggé kesze-kusza lett, ahogy leírtam. A lényeg, hogy átérezhetnéd, milyen lenne, ha te lennél a megcsalt fél. és mit éreznél, ha akivel megcsald a szerelmed végig tudott rólad, mégis belement és nem szólt?

2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom minek mentegetőzök. Nem tudok és nem is akarok ellenállni. Mármint tudnék ha akarnék , de nem akarok.
2012. szept. 19. 21:20
 35/44 anonim ***** válasza:

Jól is teszed!

Ahogy írtam, a kapcsolatban lévő fél az aki tehet a párjáért, ha akar, ha szereti, vagy kell neki. Nyilván nincs ott minden rendben, ha kacsingat kifelé, és arról nem Te tehetsz, hanem ők. Vagy egyszerűen pont a nője tehet róla, de ő meg nem foglalkozik vele, majd csak pampog, ha kiderül...

Persze, igaz az, hogy ez nem szép dolog, de könyörgöm nem azt kell bántani aki a harmadik, ő nem tehet az okokról, ő már csak a következményt látja, érzi, éli meg.

2012. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 19. 23:28
 37/44 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarsz tenni ellene, akkor csak gratulálni lehet a jellemedhez.
2012. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Akkor ha igy tetszik akkor igy mondom a véleményemet: mindhárom fél tehet róla, de a háromból csak 2 az aki elitélendő.

Akit megcsalnak az azért hibás, mert valószinűleg nem törödött eleget, a másikkal. De a megcsalónak, ha valami nem jó, akkor miért nem szól, vagy szakit? A harmadik fél meg azért, mert miért rondit bele egy igy is nem a legjobban müködő kapcsolatba? Nem értem miért kell foglalt emberek után szaladgálni. Tisztázza, akivel együtt szeretnék lenni a párjával, hogy ez igy nem megy, szakitsanak és legyen veled. Mert te itt csak egy használati tárgy vagy, amit még engedsz is. És ez se nem épp a legjobb dolog.

2012. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Én nem akarom hogy szakítsanak én is csak szórakozni akarok vele , jólérezni magam nem pedig járni vele! És már átgondoltam, tényleg nem akarok tenni ellene mert NEM az én hibám, és NEM én futok utána hanem ő jön mindig oda és ő kezdeményez!Ha valaki megkérdezné akkor mégis miért tettem fel a kérdést:Ha tudnám törölném a kérdést, de nem tudom, és azóta már gondolkodtam a dolgon és sztem nem vagyok hibás. ennyi
2012. szept. 20. 17:56
 40/44 anonim ***** válasza:

utolsó válaszodra a kérdés, a válaszodat nem törölheted, de ha rámész, hogy saját kérdéseid, a kérdés cime mellett, jobb oldalt van egy X ezzel töröld az értesitéseket, és te nem fogod látni. Csak ha rákeressel. Asszem.


Emigy, ha igy látod, minek válaszolsz a további válaszokra? Ha nem értesz egyet, és tudtad, hogy főleg ilyen válaszok jönnek, nem kellett volna feltenned. Ez a te élet, te döntésed, nem hiszem, hogy pár idegen ezen változtatna, vagy meggyőzne.

2012. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!