Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év korkülönbség a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év korkülönbség a lány javára? Sok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Beleszerettem öcsém barátjába, aki 18 éves.

Az egyik barátnőm szerint fordítva még ok, de így elég gáz.

Szerintetek is?


2012. szept. 16. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak agyban túl gyerek hozzád.
2012. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így szerintem is gáz.
2012. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudjátok mit? Szerintem nem sok. És nem biztos, hogy agyilag is sok különbség van. A kérdés már csak az, hogy ő is viszonozza-e ezeket az érzéseket?
2012. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 év van a lány, azaz az én javamra. 22 vagyok. Még így is észreveszem, hogy neki kicsit másak a fontosak, nem nőtt be a feje lágya, de értékeli, hogy igyekszem a "helyes irányba terelni", a szülei is értékelik, én meg ugyan néha szenvedek a hülyeségei miatt, de nagyon szeretjük egymást és ez a lényeg!

Neked kell érezni, hogy a srác mennyire komoly, avagy mennyire kordában tartható...

2012. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a korkülönbség a baj, hanem a srác kora
2012. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én exem 36 tök jól elvoltunk!!!

16/f

2012. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sztyehlik Péter válasza:
Az én szüleim között 4 év körkülönbség van és az anyám az idősebb. És ha azt nézzük hogy valaki gyerek az ágyban még a másiknak akkor pl az anyám apja 20 évvel volt idősebb mint az anyukája
2012. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!