Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 13 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 13 éves lány vagyok. Túl érettebb mint a velem egyidősek ezért jól kijövök a felnőttek, sőt! .

Figyelt kérdés

Van egy jó barátnőm és jóban lettem a családjával az egész nyári szünetet velük töltöm. Az anyukájával nagyon sokat szoktam beszélgetni, mert első pillanattól kezdve mikor a szemébe néztem beleszerettem... az életem csak egy férfival tudnám elképzelni de igazán nőbe tudok beleszeretni. Szóval az anyukájának sokat szoktam segíteni mert beteg, fáj a feje de úgy hogy mindig szédeleg és valamikor el is ájul. Olyankor hozok neki gyógyszert meg ilyesmit. Mikor rosszul van sokat szoktam megölelni és simogatni hátát és olyan kor remegek...nem tudom miért...már nem egyszer kérdezte tőlem hogy fázok-e?. A férjével nem igazán jó a kapcsolatuk többször is majdnem elváltak. Csak elélnek egymás mellett néha ( 1 hónapban 1x) átölelik egymást és ennyi... 26 év van köztünk. Nagyon sok!... és mégsem bírom kiverni a fejemből... mit tegyek?

nem szeretnék olvasni bunkó válaszok :/.. legyet együtt érzőek köszi :()



2012. aug. 13. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Minden 13 kis kölök ezt képzeli magáról. A tény, hogy ide jöttél ezt megkérdezni már cáfolja az állításodat.
2012. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, 13 éves, van egy család, egy anya, aki foglalkozik veled, kedves.

Úgy érzem, a saját családod, a szüleid, pláne anyukád, nem igazán törődnek veled. Jól gondolom?

Itt szerintem a hormonok (tini kor) és a szeretet hiány állhat a háttérben.

Mindenesetre ne csinálj semmi olyat, amit később megbánhatsz.

2012. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél.Csak elrontanál mindent.Gondolj csak bele.te még csak 13 vagy.A barátnőddel is megszakadhat egy ilyen kaland miatt a kapcsolatod.

Ez ilyen fellángolás csak.

2012. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Tipikus 13 éves vagy, ne tartsd magad többnek. Ilyen korban beleszerethetsz egy mesefigurába is, el fog múlni. Az, hogy ő milyen kapcsolatban van a férjével nem a te dolgod, és nem hiszem, hogy minden apró részletet pont veled osztana meg.
2012. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tényleg nagyon nehéz elkülöniteni néha a fellángolást, vágyat, vonzodást. Csak ö izgat, vagy vonzodtál már máshoz is? Van valami tapasztalatod (akármilyen formában)? Mindenképpen legyél ovatos, ne, hogy nagyot csalodj! /Priviben talán jobban el tudnánk beszélgetni./
2012. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

11:11 azért ne túlozz, 13 éves korban nem hinném, hogy mesefigurába szeretnek bele, legalább is én még ilyet nem hallottam és nem is láttam.

De kérdező, ettől függetlenül te fiú vagy, vagy lány?

Nem is tudom melyik a rosszabb? De nem is az a lényeg, hanem, hogy annak a nőnek egy tapasztalt férfi kell, még ha a férjével nem is megfelelő a kapcsolata. Szóval mondj le róla és keress mást. Az ilyen buta gondolatokat jobb nem nagyon hangoztatni, amúgy meg, ha ilyenekre gondolsz nem hiszem, hogy valami nagyon fejlett vagy agyilag... Lehetnél, de nem vagy

2012. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Miért, mégis mire gondoltál?!

Amúgy az érettségről annyit, hogy egyáltalán nem vagy érett.

2012. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelj, én most 16 éves lány vagyok. 13 évesen én is azt hittem, hogy hú de milyen érett vagyok és sokkal idősebb agyilag a korosztályomnál. Bevallom őszintén, hogy az tény, hogy komolyabb voltam és vagyok is. Sajnos 13 évesen bele is szerettem egy nálam sokkal idősebb férfiba, de tisztában voltam vele, hogy nem lehet semmi. Egy felnőtt férfinek, vagy ez esetben nőnek egy saját korosztályából lévő emberre van szüksége. Lehet, hogy neked tényleg problémáid vannak otthon, családon belül, és kedves veled a barátnőd anyukája, ezért érzel ilyesmit. Én sem tudtam akkor eldönteni, hogy miért is érzem igazán a szerelmet, csak azt tudom, hogy bő két és fél évig tartott, mostanra tettem túl magam rajta. De soha nem próbálkoztam. Szerintem Te se tedd, mert mindent elronthatsz vele! Mind a barátságodat a lánnyal, mind pedig a viszonyodat a családjával meg az anyukával. Ráadásul bármennyire is érettnek érzed magad, ha az anyukának elmondanád az érzéseidet, akkor nem gondolnám, hogy komolyan venné. Szerintem csupán annyit gondolna, hogy milyen aranyos kisgyerek, sajnálom szegényt, amiért így össze van zavarodva, ezt érzi. De a viszonyotok akkor is megváltozna, hidd el. És ha a lányának nem is mondaná el, akkor is valószínűleg már Te éreznéd magad kellemetlenül a közelében. Szerintem nem éri meg, hidd el. Majd pár év múlva biztos lesz egy fiú, akibe igazán beleszeretsz, és akkor majd megtudod, rájössz, hogy mennyire gyerekes volt ez a dolog. És ezt nem rosszból írom!

Viszont az is lehet, hogy tényleg szerelem amit érzel, én is azt éreztem és igazi volt, tudom (amit már leírtam), de attól függetlenül, ne próbálkozz!!! Tényleg nem lenne jó vége. Ha igazán érett és komoly vagy, akkor ezt végiggondolod és rájössz! :)

2012. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
11.53 az osztálytársam 13 évesen az oroszlánkirályból szerelmes volt a Zordonba.
2012. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
08-14 09:45 sírtam.xd
2012. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!