Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 22F - Lány 26 éves. Ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 22F - Lány 26 éves. Ekkora (4év 12nap) korkülönbség okozhat később gondokat?

Figyelt kérdés
A másik kérdés, hogy a lány nagyon szép és csinos lány, én pedig fiatalabb és dagadt vagyok :D Nem értem a dolgot...

2012. aug. 8. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát abból ahogy leírtad ezt ide, én se.
2012. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Együtt vagy már vele? Ha még nem, akkor miért kérdezed? Ha igen, akkor nem, nem hiszem, hogy gondot okozna.
2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát így biztos nem, mert nem vagyok együtt vele :) Nha majd kitapasztalom, az a legjobb..csak ugye a lányok az idősebb pasikra buknak, a modell alkatú lányok pedig nem a dagi pasikra..de úgy néz ki vannak véletlenek.
2012. aug. 8. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:

a korkülre válaszolva ezt nektek kell tudni, mi anno én 17-F26 voltunk, most én 22-F31 és 5 éve no problem...


a másikra nem tudok válaszolni....:D

2012. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha idősebb? 4 év szerintem nem vészes, ha egyébként összeilletek, de mivel még nem vagytok együtt, majd kiderül. Másrészt pedig, mi van, ha te jössz be neki? Sehol sincs megírva, hogy túlsúlyos embernek nem lehet sovány párja. Attól, hogy szép, még nem biztos, hogy a cicafiúk kellenek neki. Ha közös a szimpátia, akkor hadd szóljon, én nem problémáznék ilyeneken.
2012. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*kölcsönös a szimpátia :)
2012. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igazatok van! :)
2012. aug. 8. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy az van, hogy idővel a korkülönbség egyre kevésbé számít!


Példa: 60 éves férfi, 64 éves nő. Mit mondasz rá? Szinte egykorúnak számít.

Másik példa: 14 éves fiú, 18 éves lány. Mit mondasz rá? Hogy a lány hülye volt egy relatíve éretlen pasival összejönni.


A testi különbségre meg csak annyit, hogy ne görcsölj, ha a lány nem szeretne téged, össze se jött volna veled!

2012. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 4 év még önmagában nem okozna gondot, na de az a 12 nap...felejtsd el, túl idős hozzád.
2012. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Vagy

1.) a kerdes FAKE

2.) Baromi sok penzed van

3.) Eszmeletlen jo a dumad.

4.) csaj teljesen atlagos, de te sokkal szebbnek latod.

5.) mivel meg nem vagytok egyutt, ezert felre ertelmezted a jeleit. (inkabb erre tippelek)

6.) Irto nagy mazlid van!

2012. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!