Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
A párommal nem olyan régen jöttünk össze. Elég hánytatott életünk van mind a kettőnknek,sok csalódást kaptunk mind a ketten. Viszont most úgy tűnik minden szép. Mint minden kapcsolatban elérkeztünk ahhoz a részhez ahol a testiség is szerepet kap. Az első simán ment semmi gond nem volt. Aztán a következő alkalmak kudarcba fulladtak. Elérkeztünk mindig az izgalmi állapothoz,de ahogy tettlegességre került a sor,neki nem ment. Semmi se. Nem csak a szeretkezés,a petting sem. És látom hogy rettenetesen bántja,hogy fáj neki,hogy nem tudunk semmit se csinálni,és természetesen nekem is rossz,hiszen szeretem,rossz hogy látom hogy fáj neki,másrészt szeretném így is szeretni. Valaki tud valamit ajánlani amivel lehet ezt a problémát orvosolni?
2012. szept. 16. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érez rá magától akkor tanítsd :)
2012. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor úgy írom,hogy lelankad neki,ahogy elkezdenénk bármit is.
2012. szept. 16. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rá stresszel, kicsit fel kell neki oldódnia. Az lehet segítene, ha biztatnád, de nem tudom rá a helyes választ. Az biztos, hogy a stressz miatt van.
2012. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban el kell lazulnia. Van ilyen. Ez tök természetes, csak nyugi! Próbálj neki segíteni ellazulni. Csinálj estére vacsorát, mire elérkezik hozzád. Gyertyafény, borok, stb. Vegyél magadra valami szexi fehérneműt és mutasd meg neki. masszázs olajat is vásárolhastz és ilyn boltokba kamasutra illatú füstölőt. Vacsora közbe mondd el neki, hogy te tényleg nagyon szereted őt és hogy vele szeretnél lenni fizikailag is. ezek után jöhet a fehérnemű és a masszézsolaj. Hidd el. Ha ettől nem indul be, akkor semmitől se. :)))
2012. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az orálszexre próbáljatok koncentrálni,türelemmel.

Egy pohár bor ill egy feles lehet segítene mindkettőtöknek ellazulni,és akkor már nem lenne a párodban gátlás és félelem, hogy mi van ha nem sikerül!


Egyébként ha lelankad neki,attól még kielégíthetne téged másképpen....

2012. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!