Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem tarthat örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem tarthat örökké?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok, a szerelmem 17. Augusztusban voltunk együtt 2 éve, és még mindig annyira szeretjük egymást, mint a kapcsolatunk elején. Egyszerűen egy napot sem bírunk ki egymás nélkül. Néha szoktunk veszekedni, de mindig kibékülünk egy pár perc után, mert nem tudunk egymásra haragudni.

Mindenhol azt olvasom, hogy az első szerelem nem tarthat örökké, nem lehet belőle házasság és család, vagy ha mégis, akkor majd elválunk, mert hogy nem éltük ki magunkat meg majd rájövünk, hogy más kell nekünk. Egyikünk se volt mással azelőtt, bulizni jártunk régebben, de már azt a korszakunkat kiéltük, úgy gondolom.


Egyre többször jön szóba, hogy az érettségi után összeházasodunk/összeköltözünk, de nagyon nyugtalanít, hogy mindenki azzal jön, hogy úgyis el fogunk válni, mert hogy nem éltünk még együtt, de nagyon sokat vagyunk együtt, van olyan, hogy 2-3 napig folyamatosan, szóval láttuk már egymást betegen, nyűgösen, stb. Szerintetek sem lehet ebből tartós, boldog házasság?


(bocsi, hogy ilyen terjengős lett, csak körül kellett írnom a dolgot, hogy értsétek :).)


2012. szept. 14. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
az a lényeg,hogy ti mit éreztek!ha 2 év után is így szeretitek egymást,akkor nem lehet baj! :)
2012. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TOMAtm ***** válasza:

szerinted más mondja meg h meddig lesztek együtt?

am ha valaki beugat h úgyis szétmentek meg ilyenek,az csak irigy,nemhiszem h valaki igy szurkolna h úgyis szétmentek -ezek csak rosszindulatúak.b*zd pofán azt aki legközelebb ilyent mond és utána nem feszegetik majd a témát

2012. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aki azt mondta neked, hogy nem lehet ebből a kapcsolatból házasság az szimplán hülye, barom és irigy is egyben... Nem az számít, hogy más mit mond, hanem az, hogy ti mit éreztek egymás iránt. Ha ugyanazt még mindig, amit a legelején, akkor ez kitarthat akár "örökké" is. :) Sok boldogságot egymással, és sok sikert! :)
2012. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még az esküvő korai lenne, az igaz, de semmi szabály nincs arra, hgy ti ne maradhatnátok együtt. Egyszerűen mondjuk én tényleg annak a híve vagyok, hogy más találkozgatni és más együtt élni, amikor pénzügyi problémákat kell megbeszélni, meg beosztani a háztartást, meg hozzányúlni a másik büdös zoknijához, vagy éppen a szőrét kiszedni a lefolyóból. Persze egy jól működő kapcsolatnál együtt élni csak még jobb, mint előtte, de sok kapcsolatot azért próbára is tesz. Szóval én azt mondom, hogy házasság és esküvőszervezés előtt éljetek együtt legalább egy évet, ha úgyis egymással akarjátok leélni az életeteket, akkor egy-két év igazán semmiség.

Amúgy a kiélés dologgal soha sem értettem egyet, az embereknek enm azért van több párkapcsolatuk, mert minél több emberrel kéne dugniuk, hanem azért, mert nem voltak olyan szerencsések 8és kicsi si az esélye), hogy elsőre megtalálják a megfelelő párt. Viszont a bulizgatás teljes beszüneteltetése ezzel semiféle összefüggésben nincs, mi együtt járunk bulizni, nagyon sokat járunk társaságba, kell a kikapcsolódás, meg a társaság, de ez emberfüggő, nem kapcsolat. Bár sok kapcsolat belesavanyodik, amikor egy pár nagyon csak egymással van, de kinek mire van igénye, nem mondom, hogy így nem működhet, de én belehalnék.

2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést :)Mi szeptember elején voltunk 2 évesek, mindketten 17 évesek vagyunk, és nem gyengült a szerelmünk :)
2012. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az hogy más mondja meg, hogy meddig leszünk együtt, csak itthon voltam és olvasgattam hogy több ember is kiírt ilyesmi kérdést, és minden válasz az volt, hogy 99% hogy a tinikapcsolatok nem tartanak örökké, stb.


#4: Igen mindenképp szeretnénk összeköltözni az esküvő előtt, csak azért szeretném minél hamarabb (3-4 év) mert apukám nem tudom, hogy meddig fog még élni, és ha nem ő fog az oltárhoz kísérni, akkor abba belehalnék :/


Most megnyugodtam hogy mennyien bíztattok meg minden. Köszönöm. :) Mindenkit felpontozok természetesen.

2012. szept. 14. 21:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem az hogy most beszüntettük a bulizást vagy valami csak én pl. mielőtt összejöttünk sokat jártam bulizni, meg ittam cigiztem (amire nem vagyok büszke, elég rossz úton jártam) és ő meg nem egy ilyen bulizós típus, de pl. a barátainkkal el szoktunk járni v. valami.
2012. szept. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!