Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tarthat örökké egy megbántások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat örökké egy megbántásokkal, veszekedésekkel, sérelmekkel teli kapcsolat?

Figyelt kérdés
értem ez alatt, hogy a másik megbántása szavakkal, tettekkel, azzal hogy mások vagyunk és ezt nem tudjuk elfogadni. hogy más az életvitel, más életcél, stb. mert sokat vergődöm, hogy mi lenne a helyes megoldás. feladni egy 6 éves kapcsolatot a boldogtalanság és a sok megbántás miatt és továbblépni az ismeretlenben lassan a 30-hoz közeledve, vagy így megszokni és beletörődni?
2011. jan. 13. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Örökké biztos nem, mert az emberek előbb-utóbb meghalnak
2011. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tarthat örökké, mert közben majd valamelyikőtöknek megjön az esze, és rájöttök, hogy mindketten jobbat érdemeltek a másiknál.

Nem vagytok egymáshoz valók, vagy csak kiégett a kapcsolatotok.

2011. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha felülemelkedtek a sérelmeken, megbeszélitek a problémákat, megpróbáljátok megérteni és elfogadni a másik álláspontját, érzéseit, akkor igen.

Persze akkor is, ha ezt nem teszitek meg és végigszenvedtek egy életet egymás mellett.

Vagy külön is mehettek.

2011. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4 év után léptem,mert nem ez volt az életcélom h ilyen kapcsolatban éljek,és öregedjek meg!!
2011. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom fiu vagy-e vagy lány de a leveledből ítélve lány!

Nem tudom a megbántás nállad mit jelent, de Én helyedben leülnék vele és megbeszélném, hogy mik voltak a sérelmek és ha Ő ezt be is valja hogy nem törődött, foglalkozott, beszélt veled kellő tisztelettel akkor még lehet belőle valami. Azt is felvetném nem-e Te túloztad el ezeket a dolgokat. Elöbb rakd magadba helyre ezeket és aztán beszélj vele!

Én pont ebben a cipőben járok, gondolom mit érzel!

Gondolt át azt is (ezeket a sérelmeket leszámítva nagyon jól megvoltatok-e) és ezt meg tudjátok beszélni érdemes e feldobni a kapcsolatot. Közel 30 felé már nehezebben találsz magadhoz illő párt aki hajlandó kicsit formálni a személyiségét hozzád!

remélem segítettem!

2011. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!