Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tarthat szerintetek valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat szerintetek valami "örökké"?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 3 éves kapcsolatban. Elég fiatalok vagyunk mindketten. Én úgy érzem mielőtt összejöttem a barátommal már "kiéltem magam"... nekem már nem kell más.

Soha nem írok ki msnre olyanokat hogy örökké együtt stb, nem is mondom, de mégis bízom benne. Annyira szeretem őt és úgy érzem elég jól megvagyunk, ez még szerelem, és nem megszokás. És remélem nem is alakul át azzá. Tudom sokan irjátok majd hogy még lesz más meg stb stb. de a kérdésem mégis az hogy szerintetek mégis elképzelhető h vele élem le az életem ? Hiszen nagyanyáink korában is volt olyan :)

19/L


2010. okt. 19. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de nem biztos.


Nagyanyáink korában? Azért ne felejtsd el: akkor MINDEN teljesen más volt. MINDEN. És erre hivatkozni eléggé meredek dolog azt mondani, hogy akkor ma is így lesz egy kapcsolat. Kicsit romantikusnak tartom a világképedet.


Ettől függetlenül, ha 2 ember megfelelő személyiséggel rendelkezik, és tényleg megvan az összhang, akkor kitarthatnak egymás mellett, egy egész életen át.

2010. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Ismerek egy párocskát, 7 (!!!!) éve vannak együtt, 14 évesen jöttek össze, még a mai napon is olyan szerelemmel és rajongással néznek egymásra, hogy öröm nézni:) Találkoznak majdnem minden nap, imádják egymást. Egyiknek sem hiányzott, hogy "kiélje magát". Erkölcsös emberként is lehet élni, akármilyen hihetetlen, BOLDOGAN. :)

Tök jó, hogy ennyi ideje együtt vagytok, és még mindig így szereted:)

2010. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!