Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tarthat-e örökké egy gimis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat-e örökké egy gimis kapcsolat?

Figyelt kérdés
Még gimis vagyok és majdnem egy éve együtt vagyok a barátommal. Nagyon szeretem és vele vesztettem el a szüzességemet. Szeretném, ha még nagyon sokáig együtt lennénk, esetleg család stb. De néha belegondolok, hogy akkor az azt jelenti, hogy egész életemben csak egy fiúval feküdnék le. Engem ez nem is zavar egyenlőre, persze nem tudom mi lesz később. Ami jobban zavar, hogy nem ismerek olyat, akik gimi óta együtt lennének, pedig mi tényleg nagyon szeretjük egymást. Szerintetek lehetetlen, hogy egy fiatalkori kapcsolat örökké tartson?
2008. nov. 13. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen ! Egyik volt osztálytársnőmnek a szülei 9kes koruk ota együtt vannnak persze már család 4 gyerek meg ilyenek szal szerintem lehet:)
2008. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Azért akkoriban még más idők jártak, legyünk őszinték...

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy nem lehetetlen de nagyon ritka az ilyesmi!

Az én szüleim is tudnak mesélni ilyen ismerettségeket régről, amikor annyi idősek voltak mint én most és a baráti körükben összejöttek a fiúk-lányok és együtt is maradtak meg ilyesmi...

De az én körömben nincs ilyen ez érdekes és nem is hallotam olyat, akiknél már lett volna ilyen...ezért mondom, hogy mostanában már ritkább lehet az ilyesmi.

De nem lehetetlen!

2008. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
25%
NEM
2008. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ismerek egy parost, akik osszehazasodtak, 2 gyerekuk van mar, gimiben jottek ossze. Voltak rovidebb-hosszabb megszakitasaik, amikor a srac massal jart. De a lanynak csak ez a srac kellett, senki mas! A vege hazassag lett, 32 evesen hazasodtak ossze.

De ha te mar most arra gondolsz hogy csak vele tudsz lefekudni, az nem jo gondolat, nem vagy huseges tipus. Ha mas pasival is kiakarod probalni, akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot, es elj! Ez mondjuk azert is jo, hogy tudjal kulonbseget tenni a ffi-ak kozott. Nem a szex-ben, hanem mindenben!

Nagyon nagy kulonbsegek vannak a ffi-ak kozott, es szerintem fontos a tapasztalat, hogy igazan tudjad ertekelni, becsulni az igazit!

2008. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom azokhoz, akik biztatnak :)

Én személyesen ismerek több ilyen párt (most így hirtelen "csak" 3 jut eszembe, de ha gondolkodnék még rajta kicsit, talán lenne több is :)

Mármint természetesen ezekből a kapcsolatokból egyelőre annyit látok, hogy együtt vannak 8-10-15 éve... bár meglepődnék nagyon, ha bármelyik ezek közül véget érne...

Szóval nem lehetetlen. De tényleg nagyon ritka.

Kívánom, hogy nektek sikerüljön, és egyikőtök se parázzon rá később sem, hogy "nem élte ki magát" a nagy elkötelezettség előtt, hanem tudjátok mindig értékelni, hogy ilyen hamar/könnyen megtaláltátok egymást.

Annyian mások olyan sokat kínlódnak, s mire megtalálják azt, aki esetleg igazi lehetne, addigra már nem is hisznek a létezésében...

2008. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

TALÁN!

Bátyám lassan 35-40 éves lesz. A feleségével 15éves koruk óta együtt vannak. Semmi sem lehetetlen. Van 2 szét fiuk:) szóval... csak akarni és szeretni kell egymást!

2008. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

És ha nem ismersz ilyen párt? És ha nem hallani róla manapság? És ha rengetegen azt mondják, hogy nem lehet? Akkor mi van?? SEMMI. Ez nem azon múlik, hogy hány ilyen példa van a környezetünkben vagy akárhol. Hanem normális esetben csak tőletek függ. És ha mások véleményére, tapasztalataira hallgatsz, akkor nem lesz hosszú jövője. Az emberek túlságosan is befolyásolhatóak. Megírja az egyik menő újság, hogy ez meg ez a normális, és mindenki rohan is utána, akár jónak érzi, akár nem.


"Annyian mások olyan sokat kínlódnak, s mire megtalálják azt, aki esetleg igazi lehetne, addigra már nem is hisznek a létezésében..." ----> veled pedig teljesen egyet értek. Mért nem tudják elfogadni az emberek a boldogságot?

2008. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként nem hallgatok mások véleményére, de érdekel, nem azért kérdeztem, hogy mondjátok meg mit tegyek, egyszerű kíváncsiság volt az egész, hogy ismertek-e ilyen párokat és ki hogyan vélekedik erről.
2008. nov. 13. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is középsulis koromban ismertem meg a férjem:) Hozzátenném h nem váltam el, és nem vtak megszakítások. Igaz gyerekünk még nincs, mert ahhoz azért még fiatalnak érzem magam:D
2008. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Én a másik oldalt képviselem, sajnos nehezen tudom elképzelni ezt a mai világban, csodák sajnos nincsenek...de ez nem ellened irányul, én őszintén kívánom, hogy ez sikerüljön!
2008. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!