Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tarthat-e örökké egy gimis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat-e örökké egy gimis kapcsolat?

Figyelt kérdés
Még gimis vagyok és majdnem egy éve együtt vagyok a barátommal. Nagyon szeretem és vele vesztettem el a szüzességemet. Szeretném, ha még nagyon sokáig együtt lennénk, esetleg család stb. De néha belegondolok, hogy akkor az azt jelenti, hogy egész életemben csak egy fiúval feküdnék le. Engem ez nem is zavar egyenlőre, persze nem tudom mi lesz később. Ami jobban zavar, hogy nem ismerek olyat, akik gimi óta együtt lennének, pedig mi tényleg nagyon szeretjük egymást. Szerintetek lehetetlen, hogy egy fiatalkori kapcsolat örökké tartson?
2008. nov. 13. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
81%
keresztszuleim is gimiben ismerkedtek meg, megtetsedtek egymasnak, jartak sokat, idovel szakitottak...kiprobaltak masokkal, viszont eszrevettek h mennyire rossz egymas nelkul, azota egyutt vannak, az unokatesom mar 17 eves. Es meg mindig jnagyon boldogak./nem mondom, h gyakori eset,de minden lehgetseges
2008. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!