Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelem, és tarthat-e...

Mi a szerelem, és tarthat-e örökké?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésemre kaptam válasz helyett kioktatásul, hogy nem tudom mi a szerelem, és igenis tarthat örökké.

Kérnék szépen definíciókat, mert úgy látszik h.lye vagyok és nem tudom mi az, és eddig elkerült ez az életérzés, illetve lehet, hogy ahhoz is h.lye vagyok, hogy örökéletűvé tegyem. Az utóbbira is szeretnék receptet kapni. :-) Kérlek okosítsatok ki :-))


2011. jún. 29. 20:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Én sajnos nem tudom értelmezni a kérdést.
2011. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Minden szerelem múlandó.Nem tart örökké.Kérdezd csak meg a szüleidet.
2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
örökké tartó szerelem sosincs csak sírig tartó:/a szerelem:leírhatatlan.
2011. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem baj, mert akkor te is olyan okos vagy, mint én, és szép csendben összegyűlhetünk itt :-D
2011. jún. 29. 20:09
 5/26 A kérdező kommentje:

itt kaptam meg, hogy nem tudom mi a szerelem: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Most össze vagyok zavarodva. Azt hittem már kipipálhatom a listámon, hogy ennyi idősenmár ez is megvolt, de kiderült, hogy még hajthatok utána, mert nem volt meg, csak valami rövid szavatossági idejű kamu.

2011. jún. 29. 20:11
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

semmi nem tart örökké.

A szerelem sem tart örökké.Minden elmullik egyszer.

2011. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

20:12-es!

*elmúlik* boccsiiiiiii

2011. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
szerelem lehet 1 hetes is.de töb ideig szok tartani pl ha szerelmes vagy egy srácba de ö elhajt attol még te szerelmes vagy belé nem :D?( na most lehet hülyeséget mondtam)
2011. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem igaz!Van örökké tartó szerelem!Csak tudni kell megőrizni!Én ismerek egy 60 év körüli párt akik gyerek korukban jöttek össze és én még most is látom azt a naív szerelmet a szemükben,ahogy egymáshoz érnek ahogy egymáshoz beszélnek és foglalkoznak egymással!Azért azt az ember észre veszi egy páron,bár mennyi idős is hogy milyen mély köztük a kapcsolat!

VAN OLYAN HOGY ÖRÖK SZERELEM VAGY IS SÍRIG TARTÓ!

2011. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Az igazi szerelem az, amit mindenki a legnagyobbnak érez és azt hiszi róla, hogy örökké fog tartani.
2011. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!