Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy lehetne csinálni, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Nos,lehet picit hosszú lesz.Megpróbálom objektíven leírni a szitut.

21éves lány vagyok,párommal albérletben élünk.Én suliba járok(egyetem), ő dolgozik.2évig "kavargattunk" és most 3 hónapja vagyunk együtt.Abból 1 hónapja együtt is élünk,bár lehet kissé korai volt,de a suli miatt így egyszerűbb.

A probléma a következő:

Ő rengeteget dolgozik,napi 12órát minimum,és a hét minden napján,kivéve a szombatokat,bár 3 hete zsinórban behívják szombaton is.1 hónapja próbál szabit kérni,de leépítések voltak,nincs ember..nem jöhet.Tudom,hogy ez így illegális,ő is tudja...de kifizetik igen rendesen,szóval ilyen beletörődős a helyzet.Viszont mióta összeköltöztünk nagyon megváltozott.Így is alig találkozunk,ő délután 2-től dolgozik hajnalig,van hogy fél 5-re ér haza,én általában fél 9-re megyek suliba...így kb. aludni látjuk egymást csak...Amíg nem költöztünk össze,addig szombatonként találkoztunk,igaz az nagyon kevés volt,de akkor sokkal több dolgot csináltunk.Mentünk ide-oda,hasznosan töltöttük az időt,a szex is nagyon jó volt...Most meg felkel,kávé+cigi,néha bejelenti h elmegy haverjának segíteni,vagy boltba,vagy ügyintézni...akkor már aznap nem is találkozunk,mert én már suliban leszek,ő meg tuti nem ér haza...Nem járunk sehova,én ebben a városban nem ismerek senkit,a sulit is most kezdtem,onnan se igazán ismerek embereket(még).Szinte egész nap egyedül vagyok...Múlt 7végén és most is végig egyedül leszek és már nagyon nem érzem jól magam.A szex sem a "régi",eddig ő többször kezdeményezett,volt előjáték,hosszú aktusok,figyelt rám..Újabban semmi előjáték,már nem is kezdeményez,olyan mintha magán akarna könnyíteni és kész.Én próbálom megérteni,hogy fáradt,sokat dolgozik,de olyan egyedül érzem magam.Minden nap főzök,hogy örüljön,erre ma is közölte,hogy nem éhes,majd később eszik a melóhelyén.(Állítólag jól főzök)


Sajnálom,ha kicsit hosszú lett,csak úgy kijött most sok dolog.Szerintetek milyen megoldás van erre?Hogyan tudnánk többet együtt lenni és hasznosan eltölteni az időt?


Köszönöm :)


2012. szept. 14. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jó kajákat csinálsz befogadlak. :D Lesz társaság is, meg végre nem nekem kell főzni... :D


Egyébként meg beszéld ezt meg vele, más úgyse tud változtatni a dolgon csak ti ketten. Talán nem tart már sokáig ez a túlórázós időszak, csak át kell vészelni.

24/F

2012. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát a munka fontos..de ennyire h tönkre tegyen egy kapcsolatot.. ? kérdés: Mi a fontosabb a párodnak? Te vagy a munkája.. megértem h nem könnyű jó munkahelyet találni..de nem éri meg h ezért tönkre menjen egy kapcsolat.. mert ha így haladtok tovább nem lesz jó vége.. kezdj el barátkozni,barát nőzni h ne legyél egyedül napközben! vagy legalább a párod váltson néha műszakot... nem lesz jó vége...
2012. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma borultam ki a legjobban,és elmondtam neki mindent,persze telefonon keresztül,mert ugye dolgozik :) Azt mondta,hogy megbeszéljük,meg nem akarja,hogy emiatt tönkre menjünk...de sajnos ez a munka muszáj neki/hitel miatt is/..így sok esély nincs a váltásra.Igaz,hogy ezt igazából csak mi tudjuk megoldani,de most jól esett ide leírni :) hátha jár vki hasonló cipőben...
2012. szept. 14. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

3 évig "kavargattatok", ez mit jelent?

3 hónapja vagytok együtt, ez nagyon kevés.

Nekem a leírtakból elsőre úgy tűnik, hogy neki az első 3 évben történt dolgok tetszettek, a tényleges együttlét nem...

De az is lehet, hogy mostanra jutott el a kapcsolat odáig (az összeköltözéstől akár függetlenül), hogy már nem működik annyira.

Nem akarlak elkeseríteni, de simán benne van a pakliban az is, hogy az ilyen sok meló valójában egy másik nőt rejt.


Az mondjuk tény, hogy extrém sok meló esetén az embernek semmihez sincs kedve, ha tényleg ez van, zökkents ki apróságokkal a mindennapokból, olyan dolgokkal, ami érdekes, újdonság, de semmiképpen nem kíván tőle olyan teendőt, ami hasonló módon terhelheti őt, mint a munka.

A főzés klassz, ha nem vevő rá az szerintem gyanús. Szervezhetsz házimozit a kedvenc filmjével, chips-szel, sörrel, mittomén, amit szeret. Lényeg, hogy olyat csináljon VELED, ami kikapcsolja és kimozgatja a nehéz hétköznapokból úgy, hogy neki nem kell szerveznie semmit.


Azt azért meg kell beszélni vele, hogy ez a munka dolog meddig lesz így, mert a fent vázolt (megteszel mindent érte) megoldás csak arra jó, hogy egy nehéz, de viszonylag rövid (pár hónapos) időszakon túllendüljetek, hosszú távon nem működik. Ahogy hosszú távon a rengeteg munka sem működik.


Sok-sok hasonló tapasztalat alapján írtam a véleményem. 33/F

2012. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Jelenleg a probléma megoldódni látszik (új munkahely) és gőzerővel azon vagyunk (Ő IS!) hogy minél több időt legyünk együtt.:) Sikerült megbeszélni mindent,minden téren...így már kimerem jelenteni,hogy happy end lett a dologból :)


Amúgy a megcsalás nekem is megfordult a fejemben,de jobban tiszteljük egymást ennél...:)

2012. szept. 22. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!