Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti képesek lennétek megütni (pl: pofon) a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen okból?
2012. szept. 11. 17:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
59%

"Ha neked megy egy férfi, akkor semmi esélyed. Ha tökönrúgod, akkor még az agyad is kiüti."


Ez azért nem igaz. :) Épphogy elkezdtem a küzdősportot, és máris, éles helyzetbe kerülve, egyszerre két megtermett átlagpasit is baromi könnyen hatástalanítani tudtam (szórakozóhelyen tapizni akartak, figyelmeztettem őket, mire le akartak fogni- senki sem volt a közelbe). És nem részegek voltak. :)

2012. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb önvédelemből, ha megtámadna.
2012. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
29-31. Honnan tudod, hogy meg tudnád verni a barátodat, ha még sosem próbáltad? Ha biztos vagy ebben - mármint, hogy legyőznéd -, nem furcsa érzés ez egy kicsit?
2012. okt. 19. 12:23
 34/45 anonim ***** válasza:

Próbáltuk szintén közös megegyezéssel, játékból. Hogy ő korlátlanul üthet, én pedig csak lefogom. :)

Épp ezt szereti bennem, és hidd el nem kímélt. Ahogyan az edzéseken nála erőteljesebb alkatú férfiak sem szoktak. :)


A női test kevésbé képes a fizikai erő felhalmozására, viszont más előnyei vannak. A barátomnál összességében fizikailag is erősebb vagyok, főleg a lábam.

De a női test gyorsabb és ruganyosabb lehet, ha edzik.

Jelzem: csak akkor a mai átlagos lányok szánalmasan gyengék. Bár szerintem az átlagférfi se valami erős.

2012. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
"csak akkor (ha edzik)"- innen kimaradt egy "," (vessző) :))
2012. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a mozgás/fizikai munka hiányában elpuhulnak az emberek. Azt viszont nem tudom elképzelni, milyen érzés férfiként, hogy a párom esetleg erősebb, vagy ha akarna, akkor meg tudna verni. A Te barátod hogyan áll ehhez a kérdéshez?
2012. okt. 19. 12:52
 37/45 anonim ***** válasza:

Lényegében nagyon jól, sőt. Ő sem gyenge, sportos, nagy verekedő volt 18-20 éves korában. Ma is fürge (huszonéves), nem fogna ki rajta ha átlagos férfiaktól meg kellene védeni magát.

Én meg sportosan csinos vagyok (és ő kedveli a harcművész lányokat)


Nincs önbizalomhiánya sem, nincs szüksége arra az érzésre, hogy azért legyen mellettem, mert "meg kell védenie" :) /tehát ez a klasszikus férfi szerep, amiből érzi a férfi, hogy szüksége van rá a nőnek/

2012. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

"Azt viszont nem tudom elképzelni, milyen érzés férfiként, hogy a párom esetleg erősebb, vagy ha akarna, akkor meg tudna verni."


Vagy nem tudom, ezt hogy értetted? Mert e felől meg teljesen nyugodt. Elég békés, nyugodt (de határozott) nő vagyok, nem kell attól tartania, hogy hirtelen felindulásból megverném. :D Sőt, egy átlagos lánytól szerintem előbb kapna pofont, ha olyan a helyzet. :)


Egyébként ez fordítva is feltehető lenne, mármint, ennyi erővel a nőknek is lehetne fura, hogy a partnerük bármikor meg tudná verni őket.

2012. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Korábban azt írtad, hogy nem ütnél meg senkit, ha ő nem üt először, sőt még akkor is csak hárítanál inkább. Mit tennél egy olyan idiótával, aki például egy szórakozóhelyen fogdosni kezdene és hiába szolnál rá. Az ilyet azért csak megütnéd?
2012. okt. 19. 13:06
 40/45 A kérdező kommentje:
Jól értetted, azért érzem ezt furcsának, mert az a megszokott, hogy a férfiak fizikailag is erősebbek a nőknél, és nem volt olyan nővel kapcsolatom (nem azért, mert kerültem a sportos, erős testalkatú nőket, csak egyszerűen így alakult) akit fizikailag erősebbnek gondolnék magamnál.
2012. okt. 19. 13:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!