Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti képesek lennétek megütni (pl: pofon) a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen okból?
2012. szept. 11. 17:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
79%
Off: ez tök igaz. A nők egyenjogúságért harcolnak. Ha a nő megüt egy férfit az vagány (bizonyos értelemben) tökös ha egy pasi, csak meglöki akkor már gyilkos.
2012. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és ne ilyenkor hangoztassátok az egyenjogúságot, hanem akkor amikor főzni-mosni-takarítani kell.
2012. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
53%
Én is emancipáció párti vagyok, de a 82%-os kollégával teljesen egyet értek! Ilyenkor nagyon tudják a férfiak, hogy mit szabad meg mit nem! Akkor a házimunkánál is tegyék oda magukat!
2012. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan, Hölgyeim! Minden bizonnyal egy 16-23 év közötti frusztrált, alacsony, vékony tinigyerekről van szó, akinek az anyja készíti a szendvicsét el a suliba, és valószínű rajta kívül még sosem látott nőt az életben. :)

Nem kell ám olyan komolyan venni az ilyeneket.


És igen, egy igazi férfi sosem üt. Az ilyen IQ-harcosok ütnek csak. És az is nagy különbség, hogy a nő merészel erősebbet megütni, míg a kis p*cs csak a gyengébbet bántaná.

2012. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Akkor csakis az egyenjogúság jegyében, ha megcsal a párom rommá verem :)
2012. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy lany megut egy pasit akkor mindenki nyomja, hogy jol tetted, ha egy pasi teszi ezt, akkor mindenki eroszakrol meg feljelentearol beszel. Mi van itt nalunk? Nehogy mar a nok legyenek a ferfiak felett.
2012. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

ha megcsalna lehet hogy hirtelen felindulásból kapna egy taslit...de hogy szakítanék is e azon már sokat gondolkoztam...hisz az 5 évet nem lehet csak olyan egyszerűen eldobni szerintem


N22

2012. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Engem képes volt megütni, nemi is egyszer; jobb dolga nem akadván (ok nélkül). persze gyorsan megbeszéltem vele a dolgot.
2012. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
10%

"Mi van itt nalunk? Nehogy mar a nok legyenek a ferfiak felett."


Előbb még az egyenjogúságról dumáltál te nyomi. :)

2012. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
33%
17# Nem vagyunk a férfiak felett. Ahogy az egyik törölt válaszoló is leírta "egyen jogúság van". És ez így igaz. De azért van egy illemvonal... Amit azért a 10%-os IQ-n felüli emberek ismernek.
2012. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!