Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti képesek lennétek megütni (pl: pofon) a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen okból?
2012. szept. 11. 17:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%
Én egyszer megtettem, de utána nagyon szégyelltem magam, hogy ilyen mélyre süllyedtem és elveszítettem a méltóságomat. Nem csalt meg, de ez is ronda történet volt, éppen meg is érdemelte, de akkoris úgy érzem, hogyha ő maga úgy viselkedik, ahogy akkor, nekem nem kellene az ő szintjére süllyednem és a hisztis p1csát játszanom.
2012. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egyenjogúság van, akkor az az élet minden területén érvényes kell legyen, és nemcsak akkor, ha az adott fél (akár a nő, akár a férfi) szempontjából éppen az az előnyös, hogy egyenjogúságra hivatkozzon. Ez érthető mondat lett?


Tehát egy nőnek sem korrekt megütni a férfit, az egyenjogúságon kívül azért sem, mert ezzel egy nő csúnyán visszaélhet. Tudja, hogy úgyis ütheti a férfit, hisz az úgyis tehetetlen, nem üthet vissza, mert úgyis ő jár rosszul! Itt nem a fájdalomról van szó, hanem maga a gesztus. Persze hogy egy nő nem üt nagyot általában. De hány férfit jelentettek már fel azért, mert enyhén meglegyintette a nőt. Senki ne üssön meg senkit! Ennyi!


És hogy a nők örüljenek, készséggel elismerem, hogy súlyozott szemétség, ha (feltételezve, hogy mindkét fél dolgozó ember) a férfi nem segít a házimunkában...

2012. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az, ha egy nőnek/férfinak fizikai erőszakhoz kell folyamodnia, az már csak a kétségbeesettségét mutatja, hogy más, lelki módszerekkel már képtelen hatni. Persze értem, miért teszi ezt valaki, ha pl rajtakapja a párját, de semmiképp se legyen büszke a tettére, szerintem a pofozodó számára megalázó a helyzet.
2012. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
43%

17:52 és 18:15


Ez azért van, mert rengeteg a primitív idióta feminista ember. Sajnos sok férfi is közéjük tartozik. (Ezek azért feministák, mert reménykednek, hogy majd így megszeretik őket a nők, és puncihoz jutnak.)


Amúgy ezt az egészet a férfiak engedték meg a nőknek.


De engem ez nem érdekel, én nem megyek a birkák után. Ilyen téren én ugyanúgy bánok nővel is és férfival is. Tehát ha egy nő megüt engem, akkor rögtön kapja a válasz ütést tőlem (jogos önvédelem).


17:56


Ilyenkor hangoztassátok az egyenjogúságot, amikor azt hiszitek, hogy nektek többet szabad a férfiaknál.


17:59


A házimunkánál nagyon tudnak rinyálni a nők! Akkor itt is tegyétek oda magatokat!


19:29


"Tudja, hogy úgyis ütheti a férfit, hisz az úgyis tehetetlen, nem üthet vissza, mert úgyis ő jár rosszul!"


Na igen. Ezek a söpredék férfiak, akik hagyják magukat. (Meg is érdemlik.) Normális férfi visszaüt a nőnek.


"De hány férfit jelentettek már fel azért, mert enyhén meglegyintette a nőt."


A férfiak ugyanúgy feljelenthetnék a nőket ugyanezért.

2012. szept. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
40%

Az NEM férfi, aki megüt egy nőt!!! Az primitív, durva, undorító állat, mert nála gyengébbet bánt! Vagy kisebbségi komplexusban szenvedő, nyomorult kis lúzer majom. Ha megpróbálna megütni, vagy csak veréssel fenyegetni egy pasi, nemcsak tökön rúgnám, hanem ki is rúgnám a francba. Ha meg is tenné, akkor még fel is jelenteném erőszakért. Utálom az összes olyan gané pasit, aki nőket ver..


Vissza a kérdéshez: ok nélkül azért a nők se üssék a pasikat, mert az se szép dolog. Az más, ha a pasi agresszív állat, aki fenyegeti vagy megalázza, esetleg veri is, mert akkor megérdemli, ha a nő jól pofán veri.

2012. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
60%

19:35


Az NEM nő, aki megüt egy férfit!!! Az primitív, durva, undorító állat aki azt mondja, hogy a gyengébb bármit megtehet.


A te fajtád szerint a nő bármit megtehet, mert gyengébb. Tipikus primitív pics@ vagy. Pedig a férfinak joga van megvédenie magát. Amúgy is ti akartatok egyenjogúságot, tehát kuss! Ráadásul ha a gyenge megtámadja az erőset, akkor viselje a következményeit!


Ha neked megy egy férfi, akkor semmi esélyed. Ha tökönrúgod, akkor még az agyad is kiüti. Téged is fel lehet jelenteni erőszakért. Utálom az összes olyan söpredék csajt, aki azért mert nő, azt hiszi neki szabad férfiakat ütni.

2012. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
59%

Nem igazán értem a vita okát. Egy nő nem tud "megverni" egy férfit(max. egy 45 kilós PÁWA-t). Ha a barátnőm megpróbálná(amit egyébként nem tenne meg), egész egyszerűen lefognám, amíg le nem nyugszik. Mégiscsak vagy 20-25 kg plusz izom van rajtam hozzáképest(egyébként ezért is nem szabad szerintem visszaütni - maximum "harcképtelenné" tétel ideiglenesen.)


25/F

2012. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
75%
Nemhiszem hogy ilyet tennék. Mindketten értelmes érett emberek vagyunk, nem teszünk olyat ami miatt a másik fél kiérdemelné a dolgot. Ha megcsalna valószínűleg szimplán otthagynám nagyobb fájdalom az neki ha le se sz*arom minthogy felpofozom.
2012. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
59%

Én nem olvastam végig. De nem, illetve csak közös megegyezéssel ütöttem meg (ha annak számít: a fenekét szoktam csapkodni szex közben). :D


Pofon nem vágnám, ha megcsalna sem. Sőt, nem is veszekednék, ajtót mutatnék neki. Bizonyos szint alá nem süllyedek. Ha ő ütne is csak védekeznék.

(Bár az én helyzetem más, én meg tudnám verni a párom vagy egy átlagos férfit)


Ütni gyengeségtől, erőtől függetlenül egyik félnek sincs "Joga" szerintem, csak védekezni.

De ebben szigorúbb vagyok önmagammal: még akkor sem ütnék ha a másik ütne. Ahogy említettem: hárítanék.

2012. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

22-vel alapvetően egyetértek.


"Persze hogy egy nő nem üt nagyot általában"


Na-na. A nők sokkal csípősebb pofont tudnak adni. Nekem harcművészetben (de küzdősport edzésen is) nehezebb dolgom van az igazán profi nőkkel. Gyorsabbak és jobban oda tudnak fogni, ahová kell.

A férfiak mozgásai elnagyoltabbak még ha az ütésük erősebb is átlagban.


Egyébként igen, azon a párton vagyok (bár én magam jeleztem, nem tenném), hogy nemtől függetlenül: akit megütnek, visszaüthet. Bár gyengébbeket én sem pofozok/pofoznék fel "viszont". Megfogom a karját miközben lendíti, csavarok egyet rajta és lefogom, kész. Volt már rá példa. Bár talán rosszabbul járt így.


Házimunka: nem kell problémázni, mindenki végezze el a rá eső részt. Vidéken meg, ahol van kert, stb. a benti munka a nőé, kinti a férfié- de a lényeg, hogy egyenlő arányban legyen. Esetleg, aki többet van otthon-kevesebbet keres, az végezzen több házimunkát, bármelyik fél az (nálunk a barátom). :) De sosem panaszkodik miatta, természetes, hogy ő ér haza előbb, vacsorával vár. :)

2012. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!